Hotel Creta Paguera bevindt zich in Peguera, een wijk in Calvia, en ligt bij de oceaan. Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Plaça d'Espanya zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Puerto Portals en Haven van Palma de Mallorca. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennis Academy Mallorca of Visit Mallorca Estadi. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Station Palma de Mallorca Son Fuster - 19 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 32 min. rijden
Restaurants
Pizza Poppins
5 min. wandelen
Mio Bar
4 min. wandelen
Beach Club
3 min. wandelen
Rendezvous
1 min. wandelen
Los Poetas Andaluces
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Creta Paguera
Hotel vlak bij Playa Santa Ponsa
Overweeg een verblijf bij Hotel Creta Paguera en geniet van een terras, een koffiebar/café en een bar. Het plaatselijke restaurant met lokale en internationale gerechten, Hawai, serveert ontbijt, lunch en diner. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Creta Paguera hebben voordelen zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 11.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Hawai
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1965
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 32 inch met satellietzenders
Mp3-dock
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 23.30 uur en 07.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 23.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 1 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 23.30 uur en 07.30 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Creta Paguera Calvia
Creta Paguera
Hotel Creta Paguera Hotel
Hotel Creta Paguera Calvia
Hotel Creta Paguera Hotel Calvia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Creta Paguera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Creta Paguera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 23.30 uur en 07.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Creta Paguera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Creta Paguera een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Creta Paguera?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in Peguera, op 15 minuten wandelen van Playa de Palmira en Tennis Academy Mallorca. Ook Platja de La Romana en Playa Cala Fornells liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Creta Paguera
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 156 van 175 beoordelingen
10 - Uitstekend
156
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 175 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 175 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 175 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 175 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Evelyna Cornelia Maria
Reisde met partner
26 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superfijn hotel direct aan het strand; zeer vriendelijk personeel; mooie, ruime en schone kamers; goede prijs-kwaliteitverhouding. Absolute aanrader!
Evelyna Cornelia Maria
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi klein hotel op een goede locatie. Mooie nieuwe moderne kamers. Direct aan het strand.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Valerie, Breda
25 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful modern and cosy hotel
We had a very easy going stay at hotel Creta. We recommend to book your stay
with breakfast included cause the breakfast from Juan is delicious! He is willing
to make you anything you like superb!
Juan runs his hotel with his 2 sons and lovely wife. She decorated everything very
tastefully.
Paguera is a very relaxing place to stay. We rented a scooter for 2 days across the street at Pepe cars, which was good. We saw a lot from the island.
Public transport is great, bus comes and goes often.
Valerie
10/10 – Uitstekend
Axel
Reisde met partner
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes Zimmer und gesamtes Hotel.
Bei geschlossenem Fenster sehr ruhig.
Frühstück etwas eintönig.
Sofortige Behebung eins Mangels.
Lunchpacket erhalten wg. Abreise am frühen Morgen.
Axel
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Frank
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super godt hotel
Meget lækkert hotel, hvis man ikke har brug alle mulige faciliteter.
Rent og pænt hotelværelse og god seng.
Ligger rigtigt tæt på stranden, så hvad skal man med en pool.
Tak for et godt ophold 🙂
Frank
10 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Amy
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Juan and his staff were lovely who could not do enough for us. The views and location from the hotel were amazing, only 1 min walk to the beach and right in the heart of Peguera. The hotel was very clean and housekeeping were amazing. The hotel restaurant served great food at reasonable prices with exceptional service. Would absolutely stay again if visiting this part of Mallorca!
Amy
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nathalie
Reisde met partner
1 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel agreable , confortable.
Juan est tres sympathique et serviable.
Nathalie
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Bahar
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hôtel nous avons passer un très bon séjour.
Mr. Juan est très accueillant et souriant à l écoute du client.
Je reviendrais sans doute 😊
Bahar
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Louis
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Louis
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Staff were super friendly and accomodating! Fresh and clean rooms - can def reccomend this place!
Richard
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Christiane
Reisde met familie
20 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundlicher Empfang und Service, immer ansprechbar und hilfsbereit. Sehr sauber; Strand, Geschäfte, Bus und Autovermietung auf kürzestem Weg.
Christiane
7 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Stephane
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour escapade côté Ouest de l'île
Chambre très propre, serviettes changées tous les jours. Nous avons apprécié les conseils de promenade de notre hôte.
Stephane
4 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Dieter
Reisde met een groep
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles OK....
Dieter
5 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Maria
2 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Hotel, tolles Frühstück und Mega service
Maria
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nadine
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unterkunft sehr entspannte Atmosphäre, sehr freundlicher Inhaber, unkompliziert gepflegt sauber gemütlich
Nadine
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Miranda
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Miranda
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Tanita
Reisde met partner
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles kleines Hotel mitten in Paguera. Kleine, aber sehr saubere und funktional ausgestattete Zimmer. Juan war sehr freundlich!
Tanita
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
hermina
Reisde met partner
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto perfetto!Hotel molto curato, pulito ,proprietario molto disponibile ,pulizia giornaliera, colazione ottima nel ristorante del albergo,spiaggia per tutti solo attraversando la strada con tanti ristoranti e negozi vicini, fermata davanti albergo.Molto contenti.
hermina
11 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
NADIA
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très belle chambre , Vu sur la mer qui se trouvait à 150 m Et bien renseigné,très bien accueilli, et bien renseigné par les deux frères qui tiennent l’hôtel Très bon petit déjeuner, personnel, accueillant
cadre magnifique nous Nous avons passé trois nuits, et nous, le conseillons à toutes les
Familles merci à vous pour cet accueil
NADIA
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Helle
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt hyggeligt hotel
Dejligt lille hyggeligt hotel. Personalet er super venlige og alt var perfekt.
Helle
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Fouad
Reisde met een groep
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
10/10
My stay at this hotel was by far the best I’ve ever experienced. The service was exceptional – the staff were always welcoming, and our room was cleaned daily while we enjoyed breakfast. The location is perfect, just 50 meters from the beach and 20 meters to the bus that takes you cheaply to Palma. The room was cozy, and the breakfast was something I looked forward to every day. Highly recommended!
Fouad
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Leonel Fabricio Solórzano
Reisde met partner
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La atención es súper buena y muy orientada al cliente. El restaurante donde brindan el desayuno es delicioso. Lo único que tiene un poco complicado es el parqueo, pero es algo común en todo Mallorca.
Leonel Fabricio Solórzano
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Jasmin
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jasmin
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Attila
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
5/5
Very kind staff, delicious breakfast.
View from room to the beach.