dit pension ligt in Calima. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Basílica Menor del Señor de los Milagros, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Yotoco Bos en Calima-meer. Bekijk onze reisgids voor Calima
Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragon Intl.) - 120 min. rijden
Restaurants
Café Al Parque
3 min. rijden
Restaurante Berlin
4 min. rijden
Rancheria
25 min. rijden
el fogon del lago
7 min. rijden
Los Balcones De Calima
2 min. rijden
Over deze accommodatie
CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel.
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel. en geniet van een vuurkorf, een tuin en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een zwembad
Barbecues, strandlakens en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel. bieden leuke bijkomstigheden zoals open haarden, naast voorzieningen zoals computerschermen en printers.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Dingen om te doen
Bubbelbad
Zwembad
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Barbecue
Strandlakens
Strandstoelen
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Meer
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5 badkamers
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Eten en drinken
Blender
Broodrooster
IJsmachine
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Meer
Bureau
Bureaustoel
Computermonitor
Open haard
Printer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 13.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 15.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
1. La cocina deberás entregarla en el estado que la recibiste.
2. Al final de la estadía recoger y sacar la basura a la caneca ppal.
Recordar que esta es una ZONA VACACIONALl y podrás encontrar algo de música en el sector. Igualmente se recomienda usar la música en volumen moderado
4.NO SE PERMITEN INVITADOS EXTRA.
5. No fumar o vapear dentro de la habitación o dentro de la casa.
6.Haga buen uso de las Toallas y ropa de cama.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 123456
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Beschikt CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 15.00 uur uit te checken.
Waar staat CASA ILAMA HOSPEDAJE BOUTIQUE un espaciocon el confort de un hotel.?
Dit pension in Calima ligt op 0,4 km van Calima-meer en op 2,3 km van Museo Arqueológico Calima. Ook Yotoco Bos en Sonso Lagune liggen op 40 km afstand.