Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Staymaster Terra Tango 4BR Villa
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en gratis parking. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een wasmachine. Een bed met traagschuimmatras en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals 4 badkamers en een eetruimte.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een kluis. Deze kamers met een eetruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens en luxe beddengoed. Elke smart-tv van 62 inch heeft digitale zenders.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een strijkplank/strijkijzer.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Badkamer
4 privébadkamers
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv van 62 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van INR 20000 te betalen.
Je dient de schadeborg voor deze accommodatie te betalen via een beveiligde link, binnen de 24 uur na het boeken. Je kunt pas inchecken nadat je de schadeborg betaald hebt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HOTN004676
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
deze villa ligt in Calangute. Verken de plaatselijke natuur bij Baga Beach en Calangute Beach. Splashdown Waterpark en Haunted House zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Calangute
Veera Vaddo, Grand Morod, Saligao, Villa No 9, Calangute, GA, 403516
In de buurt
Calangute Beach
11 min. rijden - 4.1 km
Baga Beach
13 min. rijden - 4.4 km
Anjuna Beach
19 min. rijden - 6.4 km
Mãe de Deus-kerk
15 min. wandelen - 1.3 km
Benz Wax Museum & Fish Aquarium
11 min. rijden - 4.4 km
Lokaal vervoer
Station Pernem - 34 min. rijden
Dabolim Airport (GOI) - 57 min. rijden
Restaurants
Punjabi Classic
3 min. rijden
Navratna Veg Restaurant
4 min. rijden
Florentine
17 min. wandelen
The Second House
14 min. wandelen
Riviera de Goa
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Staymaster Terra Tango 4BR Villa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Staymaster Terra Tango 4BR Villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Staymaster Terra Tango 4BR Villa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Staymaster Terra Tango 4BR Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Staymaster Terra Tango 4BR Villa?
Deze villa in Calangute ligt op 1,2 km van Mãe de Deus-kerk en op 5 km afstand van Baga Beach en Calangute Beach. Ook St. Alex Church en Casino Palms liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Staymaster Terra Tango 4BR Villa