Pyramids essence view ligt in Al Haram, een wijk in Gizeh. Groot Egyptisch Museum en Egyptisch museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Dierentuin Giza en Botanische tuinen van Orman zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gizeh
El kholy street nazlat elsaman el haram, 3, Giza, Giza Governorate, 3514605
In de buurt
Piramiden van Gizeh
9 min. wandelen - 0.8 km
Sfinx van Gizeh
12 min. wandelen - 1.1 km
Piramide van Cheops
14 min. wandelen - 1.2 km
Sound & Light-theater
10 min. wandelen - 0.9 km
Piramide van Menkaure
13 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
Station Giza Suburbs - 10 min. rijden
Station Sakiat Mekki - 10 min. rijden
Gizeh (SPX-Internationale Luchthaven Sphinx) - 48 min. rijden
Restaurants
Abou Shakra | ابو شقرة
10 min. wandelen
Tasty House Egypt Restaurant - مطعم تيستي هاوس
8 min. rijden
bumb burger
17 min. wandelen
Filato
10 min. wandelen
Mawlana
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Pyramids essence view
Hotel vlak bij Piramiden van Gizeh
Pyramids essence view bevindt zich op loopafstand van Piramide van Cheops en Sfinx van Gizeh en biedt een gratis lokaal ontbijt, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle incheckservice, rookvrije accommodatie en geldautomaat/bankservice
Een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pyramids essence view bieden leuke bijkomstigheden zoals badjassen, naast voorzieningen zoals kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Pyramids essence view ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Pyramids essence view ?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Pyramids essence view van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pyramids essence view inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Pyramids essence view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Pyramids essence view ?
Dit hotel ligt in Al Haram, op 15 minuten wandelen van Sound & Light-theater, Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Ook Groot Egyptisch Museum en Piramide van Cheops liggen op 5 km afstand.