Gehele woning·Particuliere eigenaar

HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1

Fotogalerie voor HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1

2 slaapkamers
Interieur
Terrein van de accommodatie
Details aan de buitenkant
Dineren

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1

HOUSE WITH TWO BEDROOMS, BEING A SUITE WITH AIR CONDITIONING, GOLD WITH CEILING FAN, SPACIOUS LIVING ROOM WITH TV OF LEDE, LARGE KITCHEN WITH OVEN, COOKER, REFRIGERATOR AND MICROWAVE, CUP WITH DINING TABLE, AVAILABILITY OF KITCHEN UTENSILS AND COOLER FOR TRANSPORTATION OF BEVERAGES TO THE BEACH. BARBECUE AREA WITH SMARTV AND SOUND ENVIRONMENT. SHOWER AND GARAGE FOR TWO CARS. TV TO CABLE AND WI-FI.

1.3 KM FROM THE BEACH OF THE FORTE AND EASY ACCESS THE BEACHES OF THE REGION:
14 KM OF CABLE ARRAIAL; and
30 KM FROM BÚZIOS.

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa Temoporada Cabo Frio 1 House Jardim Caiçara
Casa Temoporada Cabo Frio 1 Jardim Caiçara
House Temoporated Cabo Frio 1 Jardim Caiçara
Temoporated Cabo Frio 1 Jardim Caiçara
Temoporated Cabo Frio 1
House Temoporated Cabo Frio 1 Cabo Frio
House Temoporated Cabo Frio 1 Private vacation home
Casa Temoporada Cabo Frio 1
House Temoporated Cabo Frio 1
House Temoporated Cabo Frio 1 Cabo Frio
House Temoporated Cabo Frio 1 Private vacation home
House Temoporated Cabo Frio 1 Private vacation home Cabo Frio
Casa Temoporada Cabo Frio 1
House Temoporated Cabo Frio 1 Private vacation home Cabo Frio

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Jardim Caiçara, een wijk in Cabo Frio. Verken de plaatselijke natuur bij Forte-strand en Ilha do Japonês. Surf Museum en Hermes Barcellos Public Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cabo Frio
Meer vakantiehuizen in Cabo Frio
Kaart
Jardim Caiçara, RJ

In de buurt

  • Forte-strand inclusief algemene kustgezichten en een zandstrand en ook een klein groepje mensen
    Forte-strand
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Cabo frio
    Kanaal van Itajuru
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Alair Correia-stadion
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Park van Dunas
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Shopping Park Lagos-winkelcentrum
    17 min. wandelen - 1.5 km

Restaurants

  • Padaria Q'Delicia
    9 min. wandelen
  • Samuele Ristorante
    10 min. wandelen
  • Salgadão da Nida
    7 min. wandelen
  • Perello Creperia
    8 min. wandelen
  • Cariello's
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1?

Dit vakantiehuis ligt in Jardim Caiçara, op 15 minuten wandelen van Alair Correia-stadion en Sao Cristovao-kerk. Ook Lagoa de Araruama en Park van Dunas liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over HOUSE TEMOPORATED CABO FRIO 1