Hotel Pension Flipper ligt in Bullas in het stadscentrum. Bezoek Yacimiento geológico del Cabezo Negro en Cueva Del Puerto als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Fuentes del Marqués en Cueva Negra del Estrecho del Río Quípar. Bullas Casa de Cultura en Centro de Interpretación del Arte Rupestre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bullas
Geniet van een terras, een koffiebar/café en een bar bij Hotel Pension Flipper. Vergeet niet te genieten van lokale gerechten bij het restaurant ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Een vergaderruimte, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Pension Flipper hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Balkons of terrassen, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 12.00 uur: EUR 3 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 3.00 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Pension Flipper?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Pension Flipper?
Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Pension Flipper van één nacht voor twee volwassenen op 2 sep. 2026 min. € 48, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Pension Flipper inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Pension Flipper uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Pension Flipper?
Dit pension ligt in het centrum van Bullas, op 2 km afstand van Santuario de Nuestra Señora del Rosario en Bullas Casa de Cultura. Ook Parque Arqueológico de Begastri en Museo de Arte Ibérico El Cigarralejo liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.