Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
One Minute South
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Barbecues en een picknickplaats zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa heeft 7 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met kabelzenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in deze villa is voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een eetruimte met zetelbedden. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, badjassen en gratis toiletartikelen.
In deze villa in Bulago Island is wifi gratis. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Kinderboeken
Kindereetgerei
Kinderspeelgoed
Reiswieg
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
7 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Buiten
Balkon/terras
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: USD 50 per huisdier per dag
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dingen om te doen
Mountainbiken
Rondvaarten
Vissen
Wandel- en fietsroutes
Waterskiën
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 50 per huisdier, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 50 per persoon (retour)
Toeslag voor huisdieren: USD 50 per huisdier, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
One Minute South Villa Bulago Island
One Minute South Villa
One Minute South Bulago Island
One Minute South Villa
One Minute South Bulago Island
One Minute South Villa Bulago Island
Over deze buurt
deze villa ligt aan een meer in Bulago Island. Bezoek Entebbe golfclub en Lake Victoria Serena Golf Resort & Spa als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Victoriameer en Entebbe botanische tuin. Ngamba Island Chimpanzee Sanctuary en Nakigalala Tea Estate zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bulago Island
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 50 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij One Minute South inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij One Minute South uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt One Minute South een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 50 per persoon.
Waar staat One Minute South?
Deze villa ligt aan een meer, op enkele stappen van Victoriameer.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.