Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped.

Fotogalerie voor Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped.

Interieur
Privékeuken
Interieur
Dineren
Kamer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 490 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped.

  • Toegang na vijftien. Exit om 11 uur. Optioneel Vroeg inchecken of Laat uitchecken met extra kosten.(See)

    Het appartement is gelegen in Palermo, brede ingang naar het gebouw met 4 liften, 24-uurs bewaker. Ruimte om met computers te werken. Het appartement is geschikt voor 4 personen. Het heeft 2 slaapkamers met digitale kluisjes: 1 grote slaapkamer, warme / koude airconditioning, 1 hoge dichtheid boxsprings, dubbele queen size, 1 slaapkamer met twee hoge dichtheid boxsprings, Twins, converteerbaar naar Queen size. Grote en moderne kasten, de ramen in de slaapkamers zijn thermoakoestisch. In de zomer 's nachts super cool door de luchtstroom die het appartement met name door de slaapkamers laat gaan, zonder de noodzaak om de airconditioning te gebruiken.
    Woonkamer 1 Warm / koud airconditioning, balkon met uitzicht op de zonsondergang, het hele jaar door, super helder, vrij uitzicht op het noordwesten. Uitgerust met Wi-Fi, Smart TV 32 "-kabel, stereo, DVD, telefoon voor lokale gesprekken, beddengoed en handdoeken, individueel warm water .. 24-uurs beveiligingsservice.
    4 liften KEUKEN: Grote volledig uitgeruste keuken, met dagelijkse eetkamer - Koelkast met vriesvak - Elektrische oven - Keuken met gasoven - Magnetron - Koffiezetapparaat - Waterkoker - Broodrooster - Mixer - Rookmelder - Serviesgoed en complete keukenartikelen voor 4 personen . Wasmachine
    BADKAMERS: 2 badkamers: 1 compleet met bidet en bad met douche, haardroger. Nog een kleinere, met douche.
    Schoonmaak eenmaal per week inbegrepen.
    Locatie: de locatie is onverslaanbaar, 150 meter. Charcas boulevard. 300 meter Palermo Soho, J. Botanische 600 meter. Winkelcentrum Alto Palermo en metrolijn D twee stationopties (1 station Alto Palermo / 2 station Escalabrini Ortiz) gemakkelijke toegang tot alle vervoermiddelen.

    Bij aankomst wordt een kopie van uw document gevraagd om te presenteren bij het beveiligingskantoor van het gebouw.

    Alle gasten moeten overeenkomen met de oorspronkelijke reservering, anders wordt de garantie als boete genomen.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen
  • Stereo-installatie
  • Videobibliotheek

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar:

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Golf
  • Pretpark in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Ramen met dubbelglas
  • Unitgrootte: 90 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 10.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 13.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Smoking, vaping, using drugs, holding gatherings or parties, or accommodating more people than those included in the reservation are not permitted.
Once the reservation is confirmed, you must send copies of the passports of all guests staying at the property to the security office 72 hours in advance.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Palermo, een wijk in Buenos Aires, en ligt nabij pretparken. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Palermo Soho en Calle Florida. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Bombonera of Hipódromo Argentino de Palermo. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Meer appartementen in Buenos Aires
Kaart
Ciudad Autonoma de Buenos Aires, Buenos Aires

In de buurt

  • Een bord met menukaart buiten een restaurant, met een stoel ervoor.
    Palermo Soho
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een levendige stadstraat met historische gebouwen, een tram en voetgangers.
    Avenida Santa Fe
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Winkelcentrum Alto Palermo
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Plaza Armenia
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Plaza Serrano
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Palermo - 3 min. rijden
  • Station R. Scalabrini Ortiz - 10 min. wandelen
  • Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Varela Varelita
    4 min. wandelen
  • Taproom Dali Brewery
    5 min. wandelen
  • McDonald's
    5 min. wandelen
  • Saigon
    5 min. wandelen
  • La Fonte D’Oro
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 10.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.

Waar staat Super bright, 2 bedrooms, 2 bathrooms, Wi-Fi, 24-hour security. Fully equipped.?

Dit appartement ligt in Palermo, op 2 km afstand van Hospital de Niños Dr. Ricardo Gutiérrez en Palermo Soho. Obelisco ligt op 4,4 km. Station R. Scalabrini Ortiz ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Bulnes is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk