Geheel appartement

Rent Up -Monoamiente luminoso con vista

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Rent Up -Monoamiente luminoso con vista

Studio | Balkon
Studio | Uitzicht vanuit de kamer
Studio | Verduisterende gordijnen, gratis wifi
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Studio | Badkamer

Geheel appartement

Max. aantal: 230 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rent Up -Monoamiente luminoso con vista

  • Appartement vlak bij Palermo Soho
  • Vlak bij Begraafplaats van Recoleta biedt Rent Up -Monoamiente luminoso con vista alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Rent Up -Monoamiente luminoso con vista bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Verduisterende gordijnen
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een ziekenhuis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van december tot maart

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Recoleta, een wijk in Buenos Aires, en ligt vlak bij een metrostation. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Palermo Soho en Calle Florida. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Bombonera of La Rural. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Meer appartementen in Buenos Aires
Kaart
1015 Jean Jaures, Rent Up -Monoambiente luminoso con vista, Buenos Aires, Cdad. Autónoma de Buenos Aires, C1425

In de buurt

  • Avenida Santa Fe
    Avenida Santa Fe
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • El Ateneo Grand Splendid
    El Ateneo Grand Splendid
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Begraafplaats van Recoleta
    Begraafplaats van Recoleta
    7 min. rijden - 2.7 km
  • Sanatorio Otamendi
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Clínica y Maternidad Suizo Argentina
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Córdoba Station - 5 min. wandelen
  • Station Corrientes - 11 min. wandelen
  • Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Glam Disco
    4 min. wandelen
  • Snack Finochietto
    2 min. wandelen
  • Master Fábrica de Pastas
    6 min. wandelen
  • Accademia Della Pizza
    4 min. wandelen
  • Il Vero Arturito
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Rent Up -Monoamiente luminoso con vista over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Rent Up -Monoamiente luminoso con vista?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Rent Up -Monoamiente luminoso con vista inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Rent Up -Monoamiente luminoso con vista uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rent Up -Monoamiente luminoso con vista?

Dit appartement ligt in Recoleta, op 2 km afstand van Avenida Santa Fe en Begraafplaats van Recoleta. Ook Palermo Soho en Obelisco liggen op 3 km afstand. Córdoba Station ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Santa Fe - Carlos Jáuregui is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen over Rent Up -Monoamiente luminoso con vista