Avenida Tango ligt in Buenos Aires in het stadscentrum. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. 9 de Julio Avenue en Centro Cultural Kirchner zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 23 min. rijden
Restaurants
Los 36 Billares
1 min. wandelen
Salón 1923
1 min. wandelen
La Panera Rosa
1 min. wandelen
Vittorio
3 min. wandelen
Mostaza
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Avenida Tango
Pension vlak bij Obelisco
In de omgeving van Teatro Colon en Calle Florida ligt Avenida Tango, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Avenida Tango bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Gemeenschappelijke keukens, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Broodrooster
Grote koelkast/diepvriezer
Keukenpapier
Microgolfoven
Oven
Oven met roosterfunctie
Schoonmaakartikelen
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: USD 5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Avenida Tango Guesthouse
Avenida Tango Buenos Aires
Avenida Tango Guesthouse Buenos Aires
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Avenida Tango?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Avenida Tango inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Avenida Tango uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Avenida Tango?
Dit pension ligt in El Centro, op 15 minuten wandelen van Palacio Barolo, Obelisco en Calle Florida. Ook Teatro Colon en Casa Rosada liggen op 2 km afstand. Station Sáenz Peña ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Lima is het 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.