Lunamare Apartments ligt in Velji Vinogradi, een wijk in Budva. Bezoek Slovenska Plaža toeristendorp en Podmaine Klooster, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kotor-baai en Strand van Slovenska. Aqua Park Mediteran en Maritiem Museum van Montenegro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Budva
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement biedt een eetruimte en een zitruimte, plus gratis wifi en een lcd-televisie met kabelzenders. Een koelkast, een kookplaat en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Lunamare Apartments heeft 6 kamers. Alle kamers hebben een eetruimte. Elke lcd-televisie van 42 inch heeft kabelzenders.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Lcd-tv van 42 inch met kabelzenders
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Dingen om te doen
Casino in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 30 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lunamare Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lunamare Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lunamare Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lunamare Apartments?
Dit appartement ligt in Velji Vinogradi, op 10 minuten wandelen van Slovenska Plaža toeristendorp en Trg Između Crkava. Ook Strand van Slovenska en Sloveense Kust liggen op een kwartiertje wandelen.