Geheel appartement
350m from ski slopes, 2nd floor, balcony, tv, 36m², Serre Chevalier
Dit appartement in Briançon is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor 350m from ski slopes, 2nd floor, balcony, tv, 36m², Serre Chevalier





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3036 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy 1-bedroom apt with balcony near cable car in Briançon
Cozy 1-bedroom apt with balcony near cable car in Briançon
- Keuken
- Uitzicht op de bergen
- Microgolfoven
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
10729
Over deze buurt

Briançon, Provence - Alpes - Cote d'Azur
In de buurt
Fort van Vauban8 min. wandelen - 0.7 km- Prorel-kabelbaan3 min. wandelen - 0.3 km
- Casino Barrière de Briançon5 min. wandelen - 0.4 km
- Prorel, tronçon 15 min. wandelen - 0.4 km
- Maison du Park-museum9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Briançon (XBC-Station Briançon) - 12 min. wandelen
Restaurants
- Bar Le Tonneau5 min. wandelen
- McDonald's13 min. wandelen
- Le Pied de la Gargouille13 min. wandelen
- Panorama Café14 min. wandelen
- Le Bivouac3 min. wandelen








