Hotel Nike ligt in Brenzone sul Garda. Kabelbaan Malcesine Monte Baldo en Limone Sul Garda Porto Turistico zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Go-Sail en Consorzio Olivicoltori di Malcesine zijn ook een bezoek waard. Zoek het water op voor activiteiten zoals windsurfen en vissen of beleef een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Brenzone sul Garda
Via Benaco 19, Brenzone sul Garda, VR, 37010
In de buurt
Kasteel Scaligeri
19 min. rijden - 10.2 km
Basiliek San Zeno
9 min. rijden - 1.8 km
Go-Sail
11 min. rijden - 2.1 km
Kabelbaan Malcesine Monte Baldo
19 min. rijden - 10.6 km
Fiera di Riva del Garda
58 min. rijden - 33.3 km
Lokaal vervoer
Station Domegliara-Sant'Ambrogio - 39 min. rijden
Valerio Catullo Airport (VRN) - 67 min. rijden
Restaurants
Bar Barchet
4 min. rijden
Bar Sole
5 min. rijden
Pizzeria Caprice
5 min. rijden
Bistrot Del Porto
19 min. wandelen
Hotel Cassone
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Nike
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hotel Nike. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Nike hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Baby-/kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel S. Maria].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 25 april 2026 tot 11 oktober 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 6 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 6 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Nike?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 6 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Nike inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Nike uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Nike?
Dit hotel in Brenzone sul Garda ligt op 2 km afstand van Basiliek San Zeno en Go-Sail. Ook Arilrivier en Val di Sogno Strand liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Nike
4,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,0
Netheid
4,0
Locatie
4,8
Personeel en service
3,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 3 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Vinzenz
30 mei 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abgewohntes Hotel.
Das Hotel hat seine Jahre definitiv hinter sich. Die Lage ansonsten wäre ok.
Das Preis / Leistungsverhältnis von über € 100,. ist reiner Wucher.
Nicht Empfehlenswert.
Vinzenz
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Rüdiger
14 sep 2021
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr heruntergekommen und renovierungsbedürftig
Rüdiger
3 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
10 aug 2016
Negatief: Personeel en service
Hotel am Strand
War nur drei Nächte da. Keine Bewertung für den kurzen Trip