Le Dauphin – Holiday Home for 8 Guests, 3 Bedrooms, 400 m from the Sea
Welkom bij gîte "Le Dauphin".
Gelegen in Saint-Martin-de-Bréhal nodigt deze woning jullie uit om te ontspannen en te genieten van het strand op slechts 400 meter afstand, samen met familie of vrienden.
Deze volledig gerenoveerde en uitgeruste gîte van 75 m² biedt plaats aan 8 personen. Het bevindt zich op de eerste verdieping van een villa met 3 woningen, op het zuiden gericht, met een eigen ingang, een afgesloten binnenplaats ideaal voor jonge kinderen en parkeergelegenheid voor 3 auto's.
De woning beschikt over een woonkamer met flatscreen-tv, een eethoek en een volledig uitgeruste keuken (inductiekookplaat, oven, koel-vriescombinatie, magnetron, vaatwasser, wasmachine, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster).
De eerste slaapkamer heeft 2 stapelbedden (4 slaapplaatsen), ideaal voor kinderen. De tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een babybedje. De derde slaapkamer beschikt ook over een tweepersoonsbed. Er is een badkamer met douche en een apart toilet.
Jullie kunnen heerlijk ontspannen in de volledig afgesloten buitenruimte, alleen voor jullie. Deze ligt op het zuiden zodat jullie de hele dag van de zon kunnen genieten. Er is een tafel met parasol, tuinset, ligbedden en barbecue aanwezig.
De gîte ligt in het hart van de badplaats Saint-Martin-de-Bréhal, op 400 meter van het strand en winkels (bakker, slager, supermarkt, restaurants, ijssalon, zondagmarkt en zomerse activiteiten).
Lakens en handdoeken zijn niet inbegrepen, maar kunnen op aanvraag worden geleverd, beschikbaar tegen een toeslag.
BELANGRIJK: De garage hoort niet bij de huur; de eigenaren en hun medewerker behouden zich het recht voor deze op elk moment te betreden. De woningen zijn geschakeld, feesten of bijeenkomsten zijn niet toegestaan.
- Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier
Gelijkaardige accommodaties
L'Albatros – Holiday Home for 5, 2 Bedrooms, 400 m from the Sea
Bréhal
L'Albatros – Holiday Home for 5, 2 Bedrooms, 400 m from the Sea
deze cottage ligt in Bréhal. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Plage de Saint-Martin-de-Bréhal en Bréville-sur-Mer Beach. Daarnaast kun je ook Musée Christian Dior en Musée d'art moderne Richard Anacréon bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aquarium Le Roc des Harmonies en Le Jardin des Plantes Coutances zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Bréhal
Zijn huisdieren welkom bij Le Dauphin – Holiday Home for 8 Guests, 3 Bedrooms, 400 m from the Sea?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Dauphin – Holiday Home for 8 Guests, 3 Bedrooms, 400 m from the Sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Dauphin – Holiday Home for 8 Guests, 3 Bedrooms, 400 m from the Sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Dauphin – Holiday Home for 8 Guests, 3 Bedrooms, 400 m from the Sea?
Deze cottage in Bréhal ligt op 2 km afstand van Plage de Saint-Martin-de-Bréhal, Bréville-sur-Mer Beach en Bréhal. Ook Musée Christian Dior en Musée d'art moderne Richard Anacréon liggen op 15 km afstand.