Aparthotel

Flat Particular no Hotel Tryp

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Flat Particular no Hotel Tryp

Een buitenzwembad
Exterieur
Dineren
Lobby
Fitnessfaciliteiten

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 43
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Flat Particular no Hotel Tryp

  • Aparthotel vlak bij Arena BRB Mané Garrincha
  • Flat Particular no Hotel Tryp heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Een buitenzwembad
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Flat Particular no Hotel Tryp bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met shampoo

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Zeep

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 08.610.783/0001-37
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Flat Particular no Hotel Tryp ligt in Setor Hoteleiro Sul, een wijk in Brasília. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Funarte Plínio Marcos en Claudio Santoro Nationaal Theater. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Planalto-paleis en Televisietoren van Brasilia. Nicolândia Center Park en Caixa Cultureel Centrum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Brasília
Meer aparthotels in Brasília
Kaart
SHS Q. 4 BL I, Asa sul, Brasília, DF, 70322-907

In de buurt

  • Een park met een achtbaan, bomen, een bochtige weg en een gebouw met een bord.
    Stadspark
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een brug over een snelweg, met moderne gebouwen op de achtergrond.
    Winkelcentrum Brasilia
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Pátio Brasil Shopping
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Televisietoren van Brasilia
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Conjunto National-winkelcentrum
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Galeria - 13 min. wandelen
  • Brasilia (BSB-Brasilia Intl. - President Juscelino Kubitschek) - 14 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    1 min. wandelen
  • Restaurante Vila Cinco
    13 min. wandelen
  • Madero
    13 min. wandelen
  • Coco Lanches
    10 min. wandelen
  • Mangút Restaurante e Café
    12 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Flat Particular no Hotel Tryp over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Flat Particular no Hotel Tryp?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Flat Particular no Hotel Tryp van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Flat Particular no Hotel Tryp?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Flat Particular no Hotel Tryp inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Flat Particular no Hotel Tryp uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Flat Particular no Hotel Tryp?

Dit aparthotel ligt in Setor Hoteleiro Sul, op 10 minuten wandelen van Pátio Brasil Shopping en Sarah Kubitschek ziekenhuis. Ook Winkelcentrum Brasilia en Arena BRB Mané Garrincha liggen op 3 km afstand. Station Galeria ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Centraal is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen over Flat Particular no Hotel Tryp