Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apartment in farmhouse, shared swimming pool, between Rome and Naples
Dit appartement bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een open haard
Fotogalerie voor Apartment in farmhouse, shared swimming pool, between Rome and Naples





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 870 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 255
inclusief belastingen en toeslagen
25 jan - 26 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment. The Palace of the High Prelate
Apartment. The Palace of the High Prelate
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Appartamento Agriturismo Colle Caronte
Over deze buurt

Isoletta, Lazio
In de buurt
Abadia de Monte Cassino27 min. rijden - 38.8 km
Porto di Sperlonga65 min. rijden - 51.5 km- Punto Lago Park3 min. rijden - 1.9 km
- Terme di Fiuggi56 min. rijden - 76.6 km
- Parco Nazionale d'Abruzzo59 min. rijden - 74.6 km
Lokaal vervoer
- Station Isoletta-S. Giovanni Incarico - 16 min. wandelen
Restaurants
- Gran Caffè Ceccarelli6 min. rijden
- Monique Ristorante17 min. rijden
- Villa Ida Hotel Ristorante9 min. rijden
- La Piazzedda9 min. rijden
- Calcagni Laura14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment in farmhouse, shared swimming pool, between Rome and Naples
Beoordelingen
9,6








