Hotel Hangelar ligt in Sankt Augustin in de buitenwijken. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kennedybrücke en Beethoven-Haus. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Golfbaan Bonn en Bad Godesberg Veerterminal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Sportpark Pennenfeld of kies voor een avondje uit bij Herrenhaus Buchholz. Ga voor waterpret zoals snorkelen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Sankt Augustin
Lindenstrasse 21, Sankt Augustin, 53757
In de buurt
Naturpark Siebengebirge
4 min. rijden - 3.0 km
Phantasialand
32 min. rijden - 33.5 km
LANXESS Arena
38 min. rijden - 36.8 km
Kölner Dom
40 min. rijden - 35.7 km
Golfbaan Bonn
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Beuel Rathaus Tram Stop - 6 min. rijden
Tramhalte Hangelar Ost - 6 min. wandelen
Luchthaven Keulen - Bonn (CGN) - 21 min. rijden
Restaurants
Crossover Restaurant & Grill
3 min. rijden
Billiardcenter
11 min. wandelen
Wald-Café
4 min. rijden
Café Extrablatt
3 min. rijden
Han Ge Lar
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Hangelar
Hotel in een landelijke omgeving
Bij Hotel Hangelar zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een terras en shoppen ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Naast een tuin en een speeltuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een oplaadpunt voor elektrische auto's en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 43 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens DEHOGA Umweltcheck, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Speeltuin
Spelletjesruimte
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
In een natuurreservaat
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
Feestruimte
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Bureaustoel
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m donderdag geopend tussen 06.30 uur en 22.00 uur, en van vrijdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Duitsland. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Hangelar Sankt Augustin
Hangelar Sankt Augustin
Hotel Hangelar Hotel
Hotel Hangelar Sankt Augustin
Hotel Hangelar Hotel Sankt Augustin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Hangelar?
Ja, bij Hotel Hangelar zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Hangelar?
Vandaag, 24 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Hangelar van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Hangelar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Hangelar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Hangelar?
Dit hotel ligt in de buitenwijken, op 1,5 km van Golfbaan Bonn en op 5 km afstand van Naturpark Siebengebirge en Gallery Acht P. Ook Kunst- & Kulturzentrum Brotfabrik en Bergisches Land liggen op 5 km afstand. Tramhalte Hangelar Ost ligt op 6 minuten wandelen en naar Tramhalte Hangelar Mitte is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Hangelar
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 56 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 56 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Priscilla
28 jul 2025
De kamer was netjes en de bedden lagen comfortabel, het ontbijt had alles wat je maar wensen kon....
Een leuk een vriendelijk hotel
Priscilla
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Aukje
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Topverblijf op doorreis!
Keurig hotel. Prima voor op doorreis. Vriendelijk personeel en comfortabele kamer. Ontbijt was prima, ook een mooi vegan aanbod.
Aukje
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Betty
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel, vriendelijke ontvangst en we konden al in de ochtend inchecken. Heel comfortabel.
Betty
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Stanley
Reisde met familie
18 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stanley
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Heniquet
Reisde met familie
20 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre superbe. Personnels au top petit dej génial
Je recommande
Heniquet
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sandra
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Normalerweise schreibe ich keine Bewertugen, aber hier hat wirklich alles gestimmt. Liebevolle Details wie Ohrstöpsel auf dem Nachtisch, ein gut sortierter Getränkekühlschrank (gegen Zahlung) am Aufgang zu den Zimmern und ein sehr hochwertiges Frühstück mit einer sehr guten Auswahl an Müsli, Milch(alternativen), Wurst, Käse, Ei, Brötchen, Lachs, gutem Tee, Kaffee und Säften.
Sollte ich wieder in der Gegend sein, komme ich gerne wieder - weiter so !
Sandra
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
CHRISTINE
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück perfekt einfach genial. Personal super freundlich
CHRISTINE
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Alexander
21 sep 2025
Alexander
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Heiko
Zakenreiziger
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heiko
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Reinhard
Reisde met partner
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Unterkunft, gut geführt, gutes Angebot. Zimmer nach hinten sind bei offenem Fenster etwas laut.
Reinhard
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
OK for one night
The hotel in itself is very nice. Staff was unfriendly except for the young girl that was in attendance of the reception on our arrival. Room was nice, bright and clean. There was no hot water for showering in the morning. When we told this in the reception (other receptionist than before) they said it would be repaired later. This did not actually help us at all. No applogies. No discount.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Bettina
Reisde met partner
8 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Die Betten waren gut. Leider hat man auch bei geschlossenen Fenster die Autos auf der Straße sehr gehört. Das Frühstück war in Ordnung. Es sollten vielleicht noch einzelnen Sachen beschriftet sein, damit man weiß was es ist.
Bettina
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Gillter
Reisde met familie en kleine kinderen
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
Gillter
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Barbara
Reisde met partner
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Frühstück, großes Zimmer, gerne wieder!
Barbara
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alfiya, Barntrup
Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir sind sehr zufrieden mit unserem Aufenhalt im Hotel.Das Personal ist freundlich,das Früstück ist ausgezeichnet,es ist praktisch,sauber und kleine Details wie Gummibärchen Ohrstöpsel zum Schlafen und Wasser auf dem Tisch sind Kleinigkeiten,aber sehr ,sehr schön und sehr nett.Vielen Dank euch allen!
Alfiya
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Reiner
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Reiner
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Martial
28 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Martial
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Carsten
Reisde met partner
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren mit dem Gesamtpaket sehr zufrieden uns können das Hotel weiterempfehlen.
Carsten
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Frank
Zakenreiziger
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Im Rahmen meiner Tätigkeit im Außendienst habe ich dieses Hotel schon öffter gebucht. Ich fühle mich dort prima aufgehoben. Insbesondere das Personal vor Ort ist äußerst aufmerksam, freundlich, kompetent und vor allem sehr natürlich! Ich komme gerne wieder :-)
Frank
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Andreas
Zakenreiziger
19 jan 2025
Passt
Andreas
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Daniela
20 dec 2024
The room hasn’t been renovated yet and unfortunately was lacking amenities (no phone, small TV, dusty), however, the hotel is a little gem and the Breakfast was too die for, super delicious we’ve spent hours every morning lol. They worked with us changing departure date. Cute ambiance!
Daniela
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Wolfgang
13 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Großes Zimmer mit Balkon, sehr ruhig, das Zimmer lag an der Straße, nicht in Richtung der B56, sehr reichhaltiges Frühstück und das bis 11 Uhr
Wolfgang
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Nico
Reisde met partner
23 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes kleines Hotel mit sehr netten Personal. Das Frühstück war sehr gut und die Zimmer sauber und gut ausgestattet.
Nico
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Norma
11 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Norma
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Anette
Zakenreiziger, Reisde met familie
5 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein tolles Haus:
Super Frühstück, nettes Personal, großes Zimmer & sauber. Was will man mehr?