Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Pent House Duplex with Terrace and view of Bogota
Appartement in Bogotá, in de buurt van Centro Comercial Andino
Fotogalerie voor Pent House Duplex with Terrace and view of Bogota





Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 136
8 feb - 9 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern Loft near 93 park w/ Fast wifi
Modern Loft near 93 park w/ Fast wifi
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
De prijs is € 75
4 feb - 5 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 101823
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
Bogotá, Bogotá
In de buurt
Plaza de Lourdes8 min. wandelen - 0.7 km
Movistar Arena7 min. rijden - 2.6 km- Bolsa de Valores de Colombia5 min. wandelen - 0.4 km
- Winkelcentrum Avenida Chile8 min. wandelen - 0.7 km
- Centro Comercial Andino5 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Station Estación Usaquén - 16 min. rijden
- Station La Sabana de Bogotá - 23 min. rijden
- Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 32 min. rijden
Restaurants
- Texaco - Starmart3 min. wandelen
- Jardin Tragos Y Pasteles3 min. wandelen
- Roca Pan Y Helado Artesanal4 min. wandelen
- Vitto2 min. wandelen
- Teriyaki4 min. wandelen








