Geheel appartement·Particuliere eigenaar

APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS

Fotogalerie voor APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS

Interieur
1 slaapkamer, gratis wifi, rolstoeltoegang
Een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek
1 slaapkamer, gratis wifi, rolstoeltoegang
Bezienswaardigheid

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS

El apartamento se encuentra ubicado en la zona de hayuelos a 5 minutos del centro comercial hayuelos, el edificio cuenta con asensor el apartamento esta ubicado en un septimo piso el edificio cuenta con seguridad privada.
El aeropuerto esta entre 10 y 15 minutos igualmente la terminal terrestre.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Veiligheidsslot

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Hotel

Over deze buurt

dit appartement ligt in Fontibon, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Movistar Arena of Estadio Nemesio Camacho. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Meer appartementen in Bogotá
Kaart
Bogotá, Bogotá

In de buurt

  • Botanische tuin Bogota bevat een tuin en interieur
    Avenida El Dorado
    6 min. rijden - 2.5 km
  • Winkelcentrum Hayuelos
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Multiplaza
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • El Eden Winkelcentrum
    5 min. rijden - 2.6 km
  • Zona Franca
    6 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station La Sabana de Bogotá - 25 min. rijden
  • Station Estación Usaquén - 37 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 15 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks Hayuelos
    7 min. wandelen
  • Pain Du Roi Du Café
    3 min. wandelen
  • Juan Valdez Café
    7 min. wandelen
  • Crepes & Waffles
    8 min. wandelen
  • Subway
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS?

Dit appartement ligt in Fontibon, op 2 km afstand van Winkelcentrum Hayuelos en Multiplaza. Ook Avenida El Dorado en El Eden Winkelcentrum liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over APARTAMENTO CERCA AEROPUERTO EL DORADO - HAYUELOS