Geheel appartement

furnished apartment behind the tintal library

Fotogalerie voor furnished apartment behind the tintal library

Een microgolfoven, een koffiezetapparaat/waterkoker, een broodrooster
Televisie en een open haard
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Een microgolfoven, een koffiezetapparaat/waterkoker, een broodrooster

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 455 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

furnished apartment behind the tintal library

beautiful furnished apartment fully equipped, 2 bedrooms double bed up to 4 guests 1 bathroom with tub, kitchen, covered patio with washing machine, dining room, smartv TVs, 3 closed, study with desktop computer, 24 hour security, close to commerce, restaurants , ice cream parlors, clinics, schools, shopping center, small pets are accepted, large pets have a patio, the kitchen includes electrical appliances

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Kennedy, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nemesio Camacho of Movistar Arena. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Meer appartementen in Bogotá
Kaart
Kennedy, Bogotá

In de buurt

  • Corferias
    Corferias
    23 min. rijden - 9.1 km
  • Parque de la 93
    Parque de la 93
    27 min. rijden - 17.1 km
  • Museo de Arte Moderno
    5 min. rijden - 1.8 km
  • Centro Cultural Gabriel Garcia Marquez
    7 min. rijden - 2.2 km
  • Ambassade van de Verenigde Staten
    20 min. rijden - 8.3 km

Lokaal vervoer

  • Station La Sabana de Bogotá - 29 min. rijden
  • Station La Caro - 38 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 25 min. rijden

Restaurants

  • Subway
    16 min. wandelen
  • Cafe Donna Letty
    6 min. rijden
  • arepa y taco Tintal Plaza
    12 min. wandelen
  • Carnivoros Restaurante
    12 min. wandelen
  • septimo cielo
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij furnished apartment behind the tintal library inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij furnished apartment behind the tintal library uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat furnished apartment behind the tintal library?

Dit appartement ligt in Kennedy, op 5 km afstand van Zona Franca, El Eden Winkelcentrum en Winkelcentrum Hayuelos. Ook Multiplaza en Kennedy Ziekenhuis liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over furnished apartment behind the tintal library