Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1407920250027
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Blonville-sur-Mer. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Oude haven van Honfleur. Ga naar Plage de Deauville en Strand van Cabourg als je liever de natuur intrekt. Parc des Enclos Calouste Gulbenkian en Mini Golf de Villers sur Mer zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Blonville-sur-Mer
Parc Naturel Régional des Marais du Cotentin et du Bessin
6 min. rijden - 3.4 km
Paléospace
6 min. rijden - 3.4 km
Batteries du Mont Canisy
7 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Station Blonville-sur-Mer-Berville - 8 min. wandelen
Deauville (DOL-Normandie) - 21 min. rijden
Restaurants
Bar du Soleil
7 min. rijden
Les Ammonites
4 min. rijden
Bar de la Mer
8 min. rijden
Chez Patou
7 min. rijden
Le Côté Royal
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij APPT. 4 Pers. Near DEAUVILLE - BEACH AND NATURE?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij APPT. 4 Pers. Near DEAUVILLE - BEACH AND NATURE inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij APPT. 4 Pers. Near DEAUVILLE - BEACH AND NATURE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat APPT. 4 Pers. Near DEAUVILLE - BEACH AND NATURE?
Dit appartement in Blonville-sur-Mer ligt op 15 minuten wandelen van Baie de la Seine en Blonville-sur-Mer Strand. Ook Parc des Enclos Calouste Gulbenkian en Batteries du Mont Canisy liggen op 3 km afstand. Station Blonville-sur-Mer-Berville ligt op 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over APPT. 4 Pers. Near DEAUVILLE - BEACH AND NATURE