Geheel appartement

Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access

Appartement (0 Bedroom) | Interieur
Appartement (0 Bedroom) | Interieur
Appartement (0 Bedroom) | Interieur
Appartement (0 Bedroom) | Interieur
Appartement (0 Bedroom) | Interieur

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 437 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Barbecue
  • Uitzicht op de bergen
De huidige prijs is € 213
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access biedt onder andere een vuurkorf en een speeltuin. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches
    • Keukens, microgolfovens en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Keuken

  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche

Buiten

  • Barbecue
  • Vuurplaats

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Kajak
  • Kanoën

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [apartment].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bliss. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Arcade & Attica Railway en Mount Morris Dam. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Wyoming County Fair Association Inc. en Houghton College Center For The Arts een bezoekje brengen. Arcade Free Library en Perry Village Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bliss
Meer appartementen in Bliss
Kaart
Bliss, NY

In de buurt

  • Een waterval, een rivier, een brug en een bebost helling.
    Letchworth State Park
    14 min. rijden - 18.4 km
  • Een boot afgemeerd aan een steiger, met een huis in de buurt.
    Silver Lake
    23 min. rijden - 28.8 km
  • Wyoming County Fair Association Inc.
    7 min. rijden - 2.4 km
  • Genesee Valley Greenway State Park
    16 min. rijden - 20.2 km
  • Charcoal Corral and Silver Lake Drive-In Theatre
    22 min. rijden - 29.8 km

Lokaal vervoer

  • Olean, NY (OLE-Cattaraugus County) - 50 min. rijden

Restaurants

  • Parkside Diner
    10 min. rijden
  • Marshview Cafe
    13 min. wandelen
  • Laura's Country Kitchen
    3 min. rijden
  • Blissful Cafe and Craftique
    10 min. rijden
  • Eagle Inn
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access van één nacht voor twee volwassenen op 3 sep. 2026 min. € 213, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access?

Dit appartement in Bliss ligt op 2,2 km van Wyoming County Fair Association Inc. en op 15 km afstand van Letchworth State Park en Genesee Valley Greenway State Park. Ook Genesee River en Silver Lake State Park liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Family Fun! Bliss Studio w/ Lake & Trail Access