The Villas At Stonehaven ligt vlak bij het strand in Black Rock. Bezoek culturele hoogtepunten Kimmel museuminstituut en Tobago Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Buccoo Reef en Shaw Park Cultural Complex. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en waterskiën. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Black Rock
Tobago (TAB-A.N.R. Robinson Internationale Luchthaven) - 15 min. rijden
Restaurants
Cafe Down Low
11 min. wandelen
Block 22 Bar
5 min. rijden
Moon Over Water Bar
2 min. rijden
Roosters
3 min. rijden
Rouge Sports Bar
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Villas At Stonehaven
Deze villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een vergaderruimte, een conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets. De 14 individueel gedecoreerde villa's beschikken elk over gratis wifi en roomservice. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen als een keuken met een koelkast en oven.
The Villas At Stonehaven heeft 14 kamers met een privézwembad en wasmachines/drogers. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gedecoreerd. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Alle kamers in deze villa met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, (laptop)kluisjes en telefoons. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Restaurants ter plaatse
Pavilion Restaurant
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Beperkte roomservice
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: USD 40 per nacht
Slaapkamer
Wekker
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Bureau
Vergaderruimte
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
14 units
Individueel ingericht
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 40.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: USD 40.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Stonehaven Villas
The Villas At Stonehaven Villa
Villas Stonehaven Black Rock
The Villas At Stonehaven Black Rock
Villas Stonehaven Villa Black Rock
The Villas At Stonehaven Hotel Black Rock
The Villas At Stonehaven Tobago/Black Rock
The Villas At Stonehaven Villa Black Rock
Veelgestelde vragen
Beschikt The Villas At Stonehaven over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Villas At Stonehaven?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Villas At Stonehaven inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Villas At Stonehaven uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt The Villas At Stonehaven een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat The Villas At Stonehaven?
Deze luxe villa ligt bij de zee, op 2 km afstand van Mount Irvine Bay, Buccoo Beach en Buccoo Reef. Ook Stonehaven Bay en Kimmel museuminstituut liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Villas At Stonehaven
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 44 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 44 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Marc
Reisde met partner
9 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful views, plenty of space and well-appointed. The people at this property, and in Tobago generally, are very nice and an important aspect of this beautiful place.
Local food is healthy, delicious and affordable. Suggest you rent a vehicle to really enjoy the island.
Marc
10 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Ellery
Reisde met partner
8 nov 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Housekeeping needed improvement. A pillow had a dead critter in it, all pillows were dirty. Fridge had a bad scent initially. Some furniture were dusty. Overall Housekeeping wasnt satisfactory. Once rectified the overall stay was OK.
Ellery
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met familie
30 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was gorgeous
Andrea
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Roy
Reisde met familie
29 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Beautiful grounds that are manicured daily. The view from Villa 14 was picturesque, like a Hallmark postcard! The privacy and the personal pool is major bonus. It’s best to have a car or a driver, it’s not really a walkable area. My only slight disappointment is the Villa. Although, nicely furnished it’s somewhat dated and worn. There were a few maintenance issues that shouldn’t happen at a Resort of this stature. The first was the master bedroom shower head needed to be replaced and wasn’t working correctly. It eventually broke. There’s no way housekeeping or maintenance didn’t know about this problem because the showerhead in the second bedroom was new and recently fixed. On our second day there the Villa ran out of water. My wife and I went to the front office to alert them. We were told that they knew about it and were working on it. When I talked to the maintenance man, he said he had to fill the tank back up with water. Once again, a resort of the stature cannot have guest running out of water at the Villa. The staff was very friendly but I expected and wanted more…
Roy
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Konrad
17 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The Villas are very spacious and well equipped. Perfect for a family getaway, or spending time with friends.
Konrad
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Justin, Jersey City
Reisde met familie
13 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was blown away when I first entered the property. The luscious greenery mixed with the stone paved roads were so inviting. The security guard was welcoming and let us in after verifying my information. Karen, at the front desk, knew my name before I even said it! Near reception was the stunning infinity pool. I wanted to dip right in but then I noticed the spectacular ocean view and was just mesmerized. Now let's talk about the villa itself. I've never stayed in, let alone, seen anything like it. You walk into a grand living room with wooden spiral staircases leading to the upstairs. This is where the master bedroom was located with a king-sized bed and a huge onsuite. The room had double doors that led to a balcony overlooking the pool and ocean. The rest of the upstairs had some windows and a creepy closet where the door a squeaked when opening and closing it. Then, there was a closed off room, which would probably be available for those you book a 3-bedroom stay. I booked a two-bedroom. The other room was located downstairs with an onsuite. The kitchen would be a chefs paradise as it had a huge island and came equip with all essentials, such as pots, pans, and cutlery. The showstopper is undoubtedly the view that awaits you when you open the double doors in the living room. You are presented with an infinity pool with a view of the ocean in the background! The restaurant had great food. Shoutout Chef Parris! Would stay again!
Justin
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Neil
2 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Wonderful stay at Stonehaven !
Our stay was wonderful. The Villa itself was set within a gated enclave, well equipped and well furnished, large and comfortable with welcome A/C in the bedroom. The outdoor veranda and infinity pool deck has a beautiful view and is a haven to sit and watch the birds in the surrounding foliage, with humming birds coming to the feeders, blissfully relaxing ! We visited The Pavilion restaurant three times for dinner and enjoyed delicious meals , cocktails and friendly service. Our compliments to Head Chef Paris and his assistant Nish who took the time to meet us and tell us about the island, as well a cooking up a mean Lobster Tail ! Thanks also to the operations team who responded really quickly when contacted for help and made our stay stress free. A recommend for Taylor’s Rental, who met us at the airport with a Suzuki Jeep, so easy going, also for Junior at Unique Island Tours for a great day tour and especially Hummingbird feeding at his sanctuary, also Veronika at Being with Horses for a brilliant horseback ride in the surf, last but not least to Carlina and Randy at Tonci Chocolate for a special afternoon learning about chocolate making in Tobago, the chocolate tea is out of this world ! All these folks looked after us very well and clearly love their island. Overall The Villas at Stonehaven is a very well run, very well situated and luxurious base from which to explore the delights of Tobago and must be one of the best on the Island…we would certainly recommend !
Neil
10 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Jasmine
Reisde met familie
15 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you want to stay on the property and have the dining options in house definitely recommend staying on the days the restaurant is open otherwise, the hotel reception will be more than happy to make recommendations for restaurants on the island, make reservations, and even arrange transportation if needed.
Jasmine
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Sherrie
2 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible I don’t think we will stay anywhere else and Tobago
Sherrie
5 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Celia
Reisde met een groep
11 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a wonderful place, and I will return.
Celia
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Angene
Reisde met partner
29 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love this property, it felt like home away from home , I love the private pool. And the outdoor areas . The ocean view from my balcony spectacular
Angene
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Hymdath
Reisde met familie
3 nov 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed 3 nights, gated property, very safe, very friendly customer service. Villas are very secluded and have excellent ocean view from sun deck and room balcony, private infinity pool overlooking ocean and tropical forestry was amazing. Highly recommend.
Hymdath
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jessica
4 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This was the most magical stay we have ever had at Tobago
Jessica
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Vikki
26 feb 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The ataff here are so warm and welcming. The villia has the most breathtaking view. The entire time the ambiance here was just so peaceful. A definate perfect
Vikki
2 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Vimal
Reisde met partner
6 dec 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a dream vacation.
Vimal
10/10 – Uitstekend
Pernel
Reisde met partner
20 nov 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent .. First time i have been in Tobago and had no need to.leave the property.. i will be back!
Pernel
2 nachten verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Josh Lavern
Reisde met partner
28 mrt 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely and beautiful view . The Villa needs some upkeep . Strong recommendation to provide heating for private infinity pool .
Josh Lavern
3 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Lew
7 feb 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s awesome
Lew
3 nachten verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Marlon
Reisde met partner
24 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely views, close proximity to restaurants, beaches, grocery stores. Safe and very welcoming.
Marlon
4 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Vicky
Reisde met partner
10 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the privacy/seclusion, exactly what we wanted during covid times. Unfortunately the restaurant was closed at the time (TT restrictions) so getting food was a bit of a challenge for us but we didn't make it into a problem.
Did not like the lack of communication prior to our stay regarding no availability of restaurant and room service (restaurants could have be opened for take-away but not for dining in at the time). I had to specifically ask to find this out.
Overall, a very pleasant experience. Doubt it would be my last stay there 🙂
Vicky
2 nachten verbleven in oktober 2021
6/10 – Redelijk
Henry
23 aug 2021
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Villa at Stonehaven
The location, scenery and original set-up are grand. However and probably due to the pandemic regulations, no resort amenities, not even breakfast or refreshments were available. Clearly, the location needs substantial reinvestment and refurbishing to just qualify for 2-star level. While the 3 staff we encountered were friendly and trying to be helpful, overall cleanliness and state of interior were poor. Even during a pandemic state, a villa unit should not come with 3 hangers only, though we got more after asking. All appliances were very dated and tired. In short, the nightly room rate of USD500/night is grossly out of proportion to what is on offer.
Henry
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Liam
24 apr 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Modernization required for price
This review is written with my girlfriend. Stunning property with panoramic views of the ocean, however the villa requires a lot of upgrades for the price point. Given the immense potential of the property and experience it is a shame that investment hasn’t been done to increase the standard. A couple of desirable upgrades would include: an automatic gate at the entrance, re-leveling + manicuring of the driveways and outfitting the villas with more modern finishings (shower pressure needs addressing). Trying to be cognizant of the current pandemic however we read similar reviews from a guest in 2018. Overall we were quite comfortable and enjoyed the kitchen, lounging in the outdoor patio, garden areas and infinity pool. We also felt very safe and secluded.
Liam
5 nachten verbleven in april 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
1 dec 2020
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2020
8/10 – Goed
Kristoff, Cunupia, Trinidad
Reisde met partner, Reisde met familie
12 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked the environment. It was peaceful and tranquil.