Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Dar Lella
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Bizerte
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Dar Lella





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
24 jul - 25 jul
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand laden

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
2 slaapkamers
Een apart bad en aparte douche
Een privébadkamer
Alle foto's voor Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand laden

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
2 slaapkamers
Een apart bad en aparte douche
Een privébadkamer
Woonkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

La Corniche, 2, Bizerte, Bizerte Governorate, 7053
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Residence Ain Meriem
Residence Ain Meriem
- Zwembad
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
8.2 van 10, Zeer goed, 66 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.19 per persoon, per nacht, voor maximum 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dar Lella Bizerte
Dar Lella Apartment
Dar Lella Apartment Bizerte
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Dar Lella
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.