Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Dar Lella
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Bizerte
Fotogalerie voor Dar Lella





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
12 dec - 13 dec
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand laden

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
2 slaapkamers
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Woonkamer
Alle foto's voor Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand laden

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
2 slaapkamers
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

La Corniche, 2, Bizerte, Bizerte Governorate, 7053
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Hôtel Sidi Salem
Hôtel Sidi Salem
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Kinderzwembad
- Parkeren inbegrepen
6.2 van 10, 83 beoordelingen
De prijs is € 50
inclusief belastingen en toeslagen
1 jan - 2 jan 2026
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.19 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dar Lella Bizerte
Dar Lella Apartment
Dar Lella Apartment Bizerte








