Palacina Berlin Apartments bevindt zich in Schöneberg, een wijk in Berlijn, en ligt vlak bij een metrostation. Brandenburger Tor en Checkpoint Charlie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Kurfürstendamm en Friedrichstrasse. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Mercedes-Benz Arena of Olympisch Stadion. Bekijk onze reisgids voor Berlijn
Bushalte Lietzenburger Str. Uhlandstr. - 4 min. rijden
Bülowstraße Station - 4 min. wandelen
Berlijn (BER-Brandenburg) - 31 min. rijden
Restaurants
Istanbul Grill
3 min. wandelen
Thanh Nho
3 min. wandelen
Da Jia Le
5 min. wandelen
ZEIT Café
4 min. wandelen
Prometeo
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palacina Berlin Apartments
Dit appartement beschikt over parking, een conciërgeservice en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker, terwijl de ledtelevisie met satellietzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Palacina Berlin Apartments heeft 16 kamers met wasmachines/drogers en Dvd-speler. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke ledtelevisie van 102 cm heeft satellietzenders. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer (laptop)kluisjes en telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een espressoapparaat en gratis flessenwater. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals
Stadscentrum
Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Dvd-speler
Led-tv van 102 cm met satellietzenders
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis lokale gesprekken
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dingen om te doen
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
16 units
5 etages
Gebouwd in 1884
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 uur en 12.00 uur).
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 700 per verblijf
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 8.025 procent aangerekend
Schoonmaakkosten: EUR 200 per accommodatie, per week (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 1000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 30 per dag
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van meer dan 1 week dient bij het inchecken een aanbetaling van 25% te worden voldaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Palacina
Palacina Berlin
Palacina Hotel
Palacina Hotel Berlin
Palacina Berlin Apartments
Palacina Apartments
Palacina Berlin Apartments Apartment
Palacina Apartments Apartment
Palacina Berlin Apartments Berlin
Palacina Berlin Apartments Apartment
Palacina Berlin Apartments Apartment Berlin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palacina Berlin Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Palacina Berlin Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Palacina Berlin Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Palacina Berlin Apartments?
Dit appartement ligt in Schöneberg, op 2 km afstand van Nollendorfplatz en Potsdamer Platz. Ook Brandenburger Tor en Dierentuin van Berlijn liggen op 3 km afstand. Bülowstraße Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Bulowstraße is het 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palacina Berlin Apartments
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 43 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 43 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 43 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 43 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 43 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
25 feb 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s better and beautyfull than the photo’s good services and a very nice kind host thumbs up for this place
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
French/American, London
Reisde met partner
4 mrt 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Great hotel; and very hospitable management team! The room (apartment actually) was very comfortable, clean and well equipped with everything necessary for our stay! I will definitely rebook the hotel when I return to Berlin!
French/American
2 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Sidney
Reisde met een groep
22 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
a true gem in Berlin
Palacina Berlin Hotel is a true gem!!! The apartment was a little more grand than I expected, but that made the stay even better! A comfortable space, with lots of room in most areas of the apartment. Everything was in very good condition, and the amenities were good also (e.g., washer/dryer, dishwasher, coffee maker, etc.). The location was great if in terms of closeness to two different subway lines. Most importantly, the property manager (Raphael) was extremely welcoming and helpful - always available and quick to respond to questions we had. I look forward to staying at Palacina Berlin Hotel again on my next trip to Berlin!
Sidney
3 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Having a kitchen as well as a dishwasher and washer/dryer was extremely useful. However, I found the dining room chairs to be extremely uncomfortable (hard and slippery). I had work to do and was not able to do it at the table because of the chairs. The lighting was also a bit dim and electrical sockets were in awkward places.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
JUAN CARLOS G., Monterrey
3 sep 2019
Positief: Netheid
Palacina
Apartamentos muy cómodos, muy tranquilos y con todo lo necesario para pasar una gran estancia. Muy recomendable
JUAN CARLOS G.
12 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Curtis
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A Perfect Apartment
An absolute gem in Berlin. Extremely comfortable and spacious with an abundance of amenities.
Close to shopping, restaurants, attractions and U Bahn.
Curtis
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 jul 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was of a very high quality and had all the facilities you could need. The location is very handy for the local subway train and you can be in the centre in minutes.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met partner, Reisde met familie
25 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great interiors, large living space, friendly staff
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
22 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Upea, rauhallinen huoneisto omalla sisäänkäynnillä. Lähellä hyviä julkisia kulkuvälineitä.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Mary, California
6 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Convenient location. Very comfortable furniture and nice equipment. Good bed, great shower. Very roomy - much better than a cramped hotel room.
Mary
10 nachten verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Viktorija
7 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
+ Friendly service
+ Fully equipped kitchen
- Cheap furniture
- Bedroom in the standard room (location of the bed)
- Windows towards backyard (not very pretty)
Viktorija
3 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Kevin, Melbourne, Australia
12 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great comfort in a great location
Thoroughly enjoyed staying at Palacina. Would definitely recommend to anyone who prefers to be independent of hotel limitations and have some space with a sofa and kitchen and separate bedroom.
Kevin
5 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Alex Enrique
2 aug 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena alternativa para vciajes en familia
Se trata de departamentos amoblados, sin servicio alguno, pero muy amplios, bien equipados, cómodos e incluso elegantes. Ideales para pasar varios días, en especial si se viaja en familia. No encontramos ningún atractivo especial en el barrio, pero tiene Metro muy cerca y es fácil ir a cualquier lugar. Hay una recepción, pero atiende sólo en las mañanas; es conveniente coordinar la llegada para la entrega de las llaves. Al retirarse, se pueden simplemente dejar en un buzón. El edificio tiene estacionamiento, pero la entrada es muy, pero muy estrecha; hay que abatir los espejos y pasar con mucho cuidado para no dañar una llanta.
Alex Enrique
4 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very good hotel with big room and nice furniture, good location.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Ralf
21 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel in interesting area
The hotel is in an interesting area with many Turkish and other Mediterranean shops and restaurants, some of them quite good.
Ralf
2 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Davy
13 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic little apartment not too far from the city centre and close to restaurants, train stations and shops. Staff were very friendly and the apartment had everything we wanted for our stay.
Davy
3 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Karen
4 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Karen
10/10 – Uitstekend
Emma, New York, NY
2 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
HOME AWAY FROM HOME.. WORTH IT !!
I am not the type of ever write reviews. I usually always get too busy by the time I get back from vacation but I could not forget about the comfort I felt in this hotel. It's more of an apartment feel. My boyfriend and I stayed during christmas time mainly to hit all of the nearby christmas markets and this was dead center close to all of them. The apartment within itself was SOO homey and clean! It had clean plates,cups, utensils so we didn't have to worry. It looks JUST like the pictures , I was so happy! I typically like to sleep without a comforter and just a light sheet to wrap myself with and it was a 5 minute timespan of when I requested it and they delivered it to the door. It's nearby alot of mom and pops shops and plenty of grocery stores. We plan on coming back again !!!
Emma
5 nachten verbleven in december 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recht zentral in Berlin-Schöneberg gelegenes Studio-/2-Raum-Kleinapartment gehabt. Gut und sauber eingerichtet. Ideal für Selbstversorger, da mit Küche und aller Infrastruktur. Dran denken...Ist kein Hotel. Aber das nächste, sehr nette Café ist nur 100m entfernt in der gleichen Strasse.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Pete, bristol
19 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect base to explore Berlin.
Modern and extremely well presented, this beautiful old building has been lovingly restored and has all top spec facilities. Excellent base to explore Berlin. Staff couldn’t me more helpful and we loved staying here. Totally recommend this apartment hotel.
Pete
2 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Belinda
14 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful
Beautiful apartments that can't be faulted. Great location near to several u-bahn stations. Handy for lots of restaurants. Cafe der Fragen just up road was great for breakfast. Will stay here again when in Berlin.
Belinda
3 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
dickie, new york
11 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Huge!
Huge apartment with lots of space and storage. Even has one and a half baths. One with a nice soaking tub in large bathroom.