8/10 – Goed
Richard















Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.










Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Carrer Oslo 2, 03503 Benidorm, España].
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt, de lunch en het diner van deze accommodatie worden geserveerd in een restaurant 100 meter verderop.
Bemande receptie
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 9 per nacht.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 19 mei 2026, kost een verblijf bij Pierre & Vacances Benidorm Horizon van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost EUR 15 per dag.
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van Llevant, Paleis van Benidorm en Aqualandia. Ook Casino Mediterráneo Benidorm en Festilandia liggen op 3 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





