Geheel appartement
PALMERAS (1 BEDROOM) NO BALCONY
Op het strand, met een waterpark, dicht bij Paleis van Benidorm
Fotogalerie voor PALMERAS (1 BEDROOM) NO BALCONY





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 448 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Principado Arena 7B Deluxe Apartment Levante Beach
Principado Arena 7B Deluxe Apartment Levante Beach
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 46 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 30
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in: EUR 30
- Toeslag voor airconditioning: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-458660-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
415480
Over deze buurt

Benidorm
In de buurt
Strand van Llevant1 min. wandelen - 0.1 km- Avenida Martinez Alejos6 min. wandelen - 0.6 km
- Benidorm Airsoft8 min. wandelen - 0.7 km
- Stadhuis van Benidorm9 min. wandelen - 0.8 km
- Balcon del Mediterraneo12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Metrostation TramBenidorm - 13 min. rijden
- Estacion Tram La Vila Joiosa - 23 min. rijden
- Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 41 min. rijden
Restaurants
- Daytona Rock1 min. wandelen
- Restaurante Jardín Mediterráneo17 min. wandelen
- Tiffany's3 min. wandelen
- Café París4 min. wandelen
- Winners Sports Bar4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over PALMERAS (1 BEDROOM) NO BALCONY
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







