Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Nice flat near Aqualandia y Mundomar
Appartement in Benidorm, in de buurt van Strand van Llevant
Fotogalerie voor Nice flat near Aqualandia y Mundomar





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 625
inclusief belastingen en toeslagen
12 feb - 13 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 'Acuarium Lux' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
Apartment 'Acuarium Lux' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 5 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-449082-A
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Benidorm, Alicante
In de buurt
Casino Mediterráneo Benidorm8 min. wandelen - 0.7 km
Strand van Llevant8 min. wandelen - 0.7 km
La Cruz Benidorm14 min. wandelen - 1.2 km
Aqualandia14 min. wandelen - 1.2 km- Paleis van Benidorm18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Metrostation TramBenidorm - 17 min. rijden
- Estacion Tram La Vila Joiosa - 27 min. rijden
- Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 48 min. rijden
Restaurants
- Wild Duck18 min. wandelen
- Port Benidorm Bar16 min. wandelen
- Hotel Palm Beach7 min. wandelen
- Grand National17 min. wandelen
- Bar Meritas13 min. wandelen








