Deluxe Apartment 100 meters from the beach
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Deluxe Apartment 100 meters from the beach





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Over deze buurt

In de buurt
Strand van Llevant3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Poniente15 min. wandelen - 1.3 km- Stadhuis van Benidorm11 min. wandelen - 0.9 km
- Avenida Martinez Alejos11 min. wandelen - 0.9 km
- Balcon del Mediterraneo17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Metrostation TramBenidorm - 11 min. rijden
- Estacion Tram La Vila Joiosa - 26 min. rijden
- Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 44 min. rijden
Restaurants
- Restaurante umai2 min. wandelen
- Easy Coffee & Bakery3 min. wandelen
- Jumping Jacks1 min. wandelen
- Beer House3 min. wandelen
- Yorkshire Pride2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Deluxe Apartment 100 meters from the beach
- Hostel vlak bij Strand van Llevant
- Deluxe Apartment 100 meters from the beach ligt in de buurt van Paleis van Benidorm en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
- Andere voordelen zijn:
- Rookvrije accommodatie
- Kamervoorzieningen
- Alle kamers bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals wifi.
- Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
- Badkamers met haardrogers
- Televisies met kabelzenders
- Keukens, koelkasten en microgolfovens
Gelijkaardige accommodaties

Sonrisa Deluxe Apartments Levante
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning

Halley Hotel & Apartments Affiliated by Meliá
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
- Airconditioning

Apartamentos Oasis de la Cala
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning

Sonrisa apartments
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning

Deluxe Apartment 100 meters from the beach
- Airconditioning
- Microgolfoven
- Keuken

Torre Levante 22C
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi

DON MIGUEL sea view apartment
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine

Apartamentos Les Dunes Centro 3-B Levante Beach
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi

Bermudas 401 Apartment Levante-Rincón de Loix Area
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk

Agua Azul · Reformado · 5 Pax · Parking/wifi
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Microgolfoven
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Beschikbaar in alle kamers: wifi
Meer
- Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
- Beddengoed inbegrepen
Badkamer
- Haardroger
- Handdoeken inbegrepen
Entertainment
- Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
- Broodrooster
- Keuken
- Koelkast
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Kookgerei, borden en bestek
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
Meer
- Airconditioning
Beleid
Inchecken
Uitchecken
Speciale incheckinstructies
Huisdieren
Kinderen en extra bedden
Evenementen
Roken
Belangrijke informatie
Algemene info
Overige info
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach?
Vandaag, 22 sep. 2026, kost een verblijf bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach van één nacht voor twee volwassenen op 1 okt. 2026 min. € 270, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Deluxe Apartment 100 meters from the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Deluxe Apartment 100 meters from the beach?
Dit hostel ligt in Levante Beach, op 15 minuten wandelen van Strand van Llevant en Playa de Poniente. Ook Festilandia en Benidorm Airsoft liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation TramBenidorm ligt op 26 minuten wandelen.