Particuliere eigenaar

Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès

  • Plattelandsaccommodatie met een gezinsvriendelijk beleid in een landelijke omgeving
  • Bij Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een wasserij en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een buitenzwembad
    • Barbecues, een tafeltennistafel en tuinmeubelen
    • Boeken
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès hebben veel comfort dankzij privézwembaden en open haarden, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 4 badkamers met badkuipen en douches
    • Televisies met een dvd-speler
    • Terrassen of veranda's, buitenverlichting en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Prière de ne pas fumer à l'intérieur de la maison.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie Le numéro d'enregistrement s'applique pas à la communauté de communes Pays d'Uzès. avec 9'000 habitants

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Beschikt Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious Mas 18th century,for 10 persons, private pool, near Uzès?

Deze gezinsvriendelijke plattelandsaccommodatie ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Mont Bouquet, Markt van Uzès en Jardin Médiéval. Ook Vallée de l'Eure Park en Le Duché liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,8

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 63 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 68 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

A G.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Endroit genial, maison de rêve.

Operation vacances en famille réussie avec une contribution magique de l'endroit...certe pas uniquement mais ce lieux y a fortement contribué.
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

damien c.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Tres bel endroit entre amis

Nous avons pu profiter de cette très belle maison avec notre famille et nos amis. Très agréable endroit
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Veronika

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Pool war noch geschlossen.
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thomas A.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Traumhafter Urlaub

Wir hatten wunderbare Tage in Belvezet und das Haus hat alle Wümsche erfüllt!
14 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ines B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Parfait

Superbe maison, piscine très agréable Très bonne localisation entre Lussan et Uzes deux magnifiques endroits à visiter Tout était parfait
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

SYLVIE N.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

magnifique

Grande maison dans laquelle on se sent bien très rapidement. Elle nous ouvre ses bras et nous accueille avec bonheur. Sur la plan matériel, rien ne manque et Mireille, la personne qui gère cette jolie maison, est adorable et très disponible. Nous avons beaucoup aimé séjourner dans ce lieu. Sylvie
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ineke C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Belvézet

Van zodra we geboekt hadden, was er een goed contact met Christian, de eigenaar. Hij is erg behulpzaam en communiceert zeer goed. We kregen meteen tips over bezienswaardigheden in de buurt van het vakantiehuis. Ook tijdens ons verblijf konden we bij Christian terecht met onze vragen. Ter plaatse werden we goed onthaald door Mireille. Onze groep bestond uit twee gezinnen met telkens drie kinderen (allemaal onder 12 jaar). Het zwembad werd dus goed gebruikt! Het is een mooi, groot vakantiehuis in een zeer leuke omgeving. Was een geslaagde reis!
14 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rick J.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Simply paradise

The house was perfect. It was beautiful and has a very nice pool. The location is good and quiet. Uzès is worth a visit and has nice restaurants. Christian is a good host and is available for any questions
7 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ralph D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Vakantie in Bevezet

Het huis is gelegen in een klein gehucht 300 meter van Belvezet alwaar zich een leuk klein restaurant bevind en 2 X in de week staat er op een klein pleintje een pizzabus. Het restaurantje is zeker de moeite waard wel reserveren met een grotere groep. Op 20 min rijden (15km) door een heuvelachtig landschap kom je in Uzès waar zich een grote Intermarché bevind die echt van alles hebben dus prima geschikt voor al je inkopen. Het plaatsje zelf is zeker een( wellicht meerdere) bezoek(en) waard. Ook de lokale vrijdagochtend markt in St. Quentin de Potterie is zeer de moeite waard. Avignon en Nimes liggen op 3/4 tot1 uur rijden .....doen. Kijk wel even op internet welke dagen de plaats die je wil bezoeken in rust verkeerd. Het huis heeft ons aangenaam verrast met al z’n verschillende vertrekken en trapjes op en af ( niet rolstoel vriendelijk) en mooie kamers. Zwembad is prima en is mooi gelegen in een niet al te grote tuin. Zwaluwen vliegen af en aan en geven s’avonds een mooi schouwspel. Er heerst s’nachts volstrekte stilte in het gehucht en is ook voor rustzoekers een waar walhalla. De eigenaar Christian ontpopt zich als een goede gastheer en de communicatie verloopt prima. Kortom een prima vakantieverblijf.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elie A.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Une semaine formidable

Une maison ancienne, ravissante, pleine de charme et chaleureuse, à l'image de son propriétaire qui nous y a accueilli avec beaucoup d'attentions. Un lieu rare où il fait bon se retrouver en famille.
7 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bertrand H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Maison très conviviale dans une superbe région

La maison est très belle et très accueillante, orientée vers la piscine pour les jours chauds et avec une belle coursive pour rester à l'extérieur lorsque la pluie guette. La maison est parfaitement entretenue et l'équipement tout à fait adapté. Christian a tout fait pour que notre séjour soit agréable, de l'accueil personnalisé jusqu'aux propositions d'activités envoyées par mail. En résumé, c'est un coup de cœur et nous ne manquerons pas de revenir dans le futur.
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Corinne S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Très agréable séjour

Nous avons passé une très agréable semaine de vacances en famille. Le mas est vraiment charmant et très bien équipé. La terrasse, le petit jardin et la piscine toujours fraîche ont été très appréciés en cet été caniculaire
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Heidi F.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Ein schoenes Haus

Wir hatten einen wunderschönen Urlaub in Belvezet und koennen dieses Haus und die ganze Umgebung weiter empfehlen.
7 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard N.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful house

Christian was extremely helpful and accommodating for our late arrival. The house was very spacious for our family group of 7, in a very pretty hamlet and countryside and easy access to lots of lovely things to do. We had a wonderful week there in April.
7 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jutta B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

La vie est belle!

Mit neun Personen von 15-80 haben wir drei tolle Wochen in Belvezet genossen. Besonders genossen haben wir die Wanderwege direkt vom Haus, leere Straßen für Radtouren, den Pool, die Sonnenterrasse, den Eiswürfelspender, Schwalben, Grillen und Wildbegegnungen im Wald, das Dorflokal mit Brotservice, Melonen & Gemüse vom Biobauern, den Sternenhimmel, Avignon & Uzes, Les Concluses und noch viel mehr... Vielen Dank für die Gastfreundschaft und den Service von Christian, Mireille und Stephan.
21 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Demeure très agréable avec beaucoup d âme

Nous avons passé un agréable séjour bonne literie. Compte tenu d une période fraîche (mi saison)il serait souhaitable d avoir le même nombre de couverts dans les deux cuisines pour éviter les va et vien. De plus pas de grille pain comme annoncé
7 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laure B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Un super séjour!

Nous avons passé un super séjour entre amis dans cette très jolie maison! Tout était parfait: la maison est très agréable, spacieuse, pratique (tout y est: accessoires de cuisine, barbecue, etc). Notre hôte Christian a été très attentionné avant et durant notre séjour. Nous espérons y revenir!
7 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elisabeth B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent séjour

Nous étions une famille de 10 personnes et nous avons tous été enchantés de nos vacances dans cette merveilleuse maison. Christian est un hôte très attentioné et Mireille nous a très bien accueillis. Rien ne manque dans cette propriété. Tout est là pour des vacances réussies. Encore merci !
14 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

veronique P.

Une maison où le temps s'arrête.

Dans la campagne gardoise, dans un petit hameau de vieilles pierres, près de la jolie ville d'Uzes, la maison de Christian nous accueille, nous enserre. Barbecue dans le petit jardin fleuri autour de la piscine. Une terrasse à l'arrière pour le couché du soleil ou la fraîcheur du matin. L'intérieur, spacieux, aux multiples recoins, décoré avec goût. On se sent vite chez soi tout en étant ailleurs. Un très très bel endroit.
7 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

agnès A.

excellentes vacances

Nous étions 9 adultes, parents, enfants de deux familles, très bonne prestation, la maison est très joliment décorée et très grande pour y être à l'aise . Nous avons bien profité de la région qui est riche en sites touristiques intéressants à voir. Les deux cuisines sont pratiques et la piscine vraiment agréable vu la chaleur. Comme la maison est très ancienne, il y a beaucoup de marches à tous les niveaux, il faut le savoir pour des personnes qui ont des difficultés à marcher. nous avons vraiment passé d'excellentes vacances.
11 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fabienne T.

Fantastique

Nous avons passé une semaine merveilleuse dans cette belle région et cette magnifique maison. Très bon contact avec le propriétaire par email pour notre arrivée. La maison était très accueillante et absolument propre et très bien entretenue. Les nombreuses pièces, chambres, terrasses, petits coins pour se reposer, permettent de vivre des vacances conviviales en groupe mais aussi des moments calmes pour chacun. Nous nous sommes sentis chez nous très facilement. Nous avons hâte de pouvoir y retourner !
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Dr. KA W.

Vacances merveilleuses

Nous avons passé de magnifiques vacances à Belvezet, un petit coin de paradis! Le calme de la campagne avec la piscine rafraichissante, des soirées pizza et boules au village et des festivals de musique classique ainsi que de musique du monde dans les environs. Tous les mercredis nous avons visité le charmant marché à Uzès. La maison est grande et offre de l’espace pour se réunir autour d’une table ou à la piscine mais aussi des coins plus secrets pour se retirer et jouir de la douceur de l’été. Un grand merci ! On reviendra…..
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Jean R.

Vacances idéales

15 jours de vacances fantastiques avec un descriptif de la propriété complètement respecté et sans surprise. Nous étions 2 familles de 3 enfants chacun et avons pu apprécier tout le charme des différents endroits de la maison de Christian. Ajoutez une région top découverte (rivière, cascade, marché d'Uzes, Avignon etc...) + un climat toujours agréable = petit coin de paradis. Merci et nous y reviendrons...
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Daniel R.

Immer wieder schön!!!

Nicht zum ersten Mal haben wir unsere Familienferien in Belvezet in vollen Zügen genossen. Pizzaessen und Pétanque im Dorfbistro "Arbousier", Reiten auf "Les Poneys du Soleil", Tennis in Fontarèches oder ein zweitägiger Abstecher nach Le Grau-du-Roi ans Meer: zahlreiche Aktivitäten kombiniert mit der Ruhe in Belvezet sind für uns ein gelungener Ferien-Mix. Das grosse Haus bietet drinnen und draussen viele Rückzugsmöglichkeiten, mit dem Pingpong-Tisch und dem Swimming-Pool jedoch auch einiges an Abwechslung. Gerne kommen wir wieder!!!
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Mischa O.

Erholung mit französischem Charme

So sind Sommerferien erholsam: ein grosszügiges, kühles, top-eingerichtetes Haus mit viel Liebe zum Detail und einer Eismaschine für die Kinder. Ein Pool umgeben von einem schön gepflegten Garten und vielen gemütlichen Plätzen. Feinste Tomaten, Melonen, Bohnen, Salate und allerlei was das Herz begehrt vom Biobauern 5 Minuten vom Haus entfernt im Rampenverkauf jeweils Dienstag und Freitag Abend. Pizza-Essen im charmanten Arbousier mit Bar-Betrieb jeweils Montag und Donnerstag Abend unter dem Sternenhimmel. Wunderschöner Markt in Uzès Mittwoch und Samstag Vormittag sowie grosser Brocante jeweils am Sonntag für Schnäppchenjäger und Liebhaber von echtem alten shabby chic. Wir waren rundum glücklich, herzlichen Dank!