City View Apartments in Stari Grad bevindt zich bij een winkelcentrum. Golf Club Belgrade en Sportski Centar 11. april zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Cultural Centre of Belgrade en Centre Culturel Francise bezoeken. Dierentuin van Belgrado en Jevremovac Botanical Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Belgrado
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle uitcheckservice. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een waterkoker voor nog meer comfort zorgen.
City View Apartments heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Dit appartement in Belgrado biedt gratis kabelinternet en wifi aan, met een wifisnelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke smart-tv van 50 inch heeft kabelzenders.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 50 inch met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (100 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Direct bij een winkelcentrum
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen middernacht en 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.37 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.68, per nacht voor gasten van 7 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen middernacht en 03.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij City View Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij City View Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 03.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij City View Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat City View Apartments?
Dit appartement ligt in Stari Grad, vlak bij Centre Culturel Francise en Knez Mihailova Straat. Ook Cultural Centre of Belgrade en Museo Nacional liggen op 5 minuten wandelen. Station Belgrado Dunav ligt op 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over City View Apartments
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jonathan
Reisde met een groep
23 mrt 2026
Positief: Netheid
Perfect location and host
Jonathan
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
AYSENUR
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Tertemiz ve düzenli bir daire teslim aldım
Emeği geçen herkese teşekkürler
AYSENUR
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Peter
21 dec 2025
Negatief: Netheid
The room was ok but the bed did not have a mattress protector and the duvet was ripped. Overall cleanliness was ok but the closet shelves were filthy and one side could not be used.
Poor facilities (especially given the misrepresentation in our booking details which said it had a microwave, dishwasher etc). There were no ladles or basic appt like a toaster, microwave or even scissors.
This room is ok for a one night stay but nothing longer if you need to cook or even reheat food.
Also the only way to cool the room is to open the windows to a very loud street which means you don’t get any sleep till it calms down at around 3 a.m
Peter
7 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Jolene
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The location was great. The place was clean. The owner was attentive to check-in and questions.
Jolene
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Elma
2 okt 2025
Elma
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
sladjana
26 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a great stay! Owner was very helpful and provided all the information I needed. The apartment was clean, comfortable, and in a perfect location. Highly recommended!