Les Terrasses de Lozari ligt vlak bij het strand in Belgodère. Bezoek Eglise Paroissiale en Vuurtoren van L'Île-Rousse, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Regionaal Natuurpark van Corsica en Désert des Agriates. Bekijk onze reisgids voor Belgodère
Ajaccio (AJA-Napoleon Bonaparte) - 119 min. rijden
Restaurants
Café Les Platanes
8 min. rijden
Le Glacier
8 min. rijden
Les Quatre Becs
8 min. rijden
La Brasserie
8 min. rijden
La Marina
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Les Terrasses de Lozari
Deze rookvrije residentie beschikt over een buitenzwembad, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
Les Terrasses de Lozari heeft 84 kamers. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in deze residentie met 3 sterren hebben kitchenettes met een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
In deze residentie in Belgodère is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 80 cm heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Afwasmachine
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 80 cm met digitale zenders
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 etages
84 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie is op zaterdag geopend van 08.00 tot 12.00 uur en 14.00 tot 20.00 uur. In april en oktober is de receptie op woensdag gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 300 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.87 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lozari
Terrasses Lozari
Terrasses Lozari Belgodere
Terrasses Lozari House
Terrasses Lozari House Belgodere
Corsica Les Terrasses De Lozari Belgodere
Les Terrasses Lozari Belgodere
Les Terrasses de Lozari Residence
Les Terrasses de Lozari Belgodere
Les Terrasses de Lozari Residence Belgodere
Veelgestelde vragen
Beschikt Les Terrasses de Lozari over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Les Terrasses de Lozari?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Les Terrasses de Lozari inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Les Terrasses de Lozari uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Les Terrasses de Lozari?
Deze residentie ligt vlak bij het strand, op 10 km afstand van Désert des Agriates, Strand van Ostriconi en Plage de Vana. Ook Strand van L'Ile Rousse en Place Paoli liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Les Terrasses de Lozari
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
6,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 30 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 30 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jaap en Wilma, Alkmaar
8 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Volledig uitgevoerd doch minder sfeer.
Alles waar we op hadden gehoopt was aanwezig zoals heteluchtoven, vaatwasser, terrasje, openslaande deuren enz. Alles was praktisch nieuw en vertoonde geen gebreken of beschadigingen. Wel misten we wat sfeer in de vorm van een schemerlampje en een "luie stoel". Buiten de driezits slaapbank waren er slechts 4 eetkamerstoelen en een keukentafel aanwezig.
Geen winkel ter plaatse. Dichtstbijzijnde winkel op 8 km.
Mooi zwembad aanwezig. Alles schoon.
Jaap en Wilma
10/10 – Uitstekend
manuela
8 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
soggiorno da favola
il villaggio è ottimamente curato ben attrezzato, bella piscina pulita e grande oltre che vicinissima
all'appartamento, abbiamo trovato i locali confortevoli e accessoriati perfettamente persino nel giardino privato, luminosissimo e seminuovo, la signorina della reception molto gentile e disponibile. Parcheggio
ampio sia al residence sia alla spiaggia antistante di LOZARl (grande e bellissima con attrezzature per sport acquatico, con sabbia grossa e bianca, nemmeno un'alga! ) poteva comunque anche raggiungerla in 10 minuti a piedi. Il supermercato grandino è a 50 metri dal villaggio.Tutto perfetto!!
manuela
6 nachten verbleven in augustus 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
29 aug 2017
Hôtel très bien placé
Nous avons passé deux nuits avec notre petit garçon. La chambre est pratique et bien localisée mais elle commence à qe daire vétuste. Quelques rafraîchissements seraient nécessaires
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Hervé
23 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sejour agréable
Lieu relativement propre sejour agreable le wifi ne fonctionne pas tres bien a l'intérieur des appartements. Dommage que la piscine ferme aussi tot. Il y a supermarché et primeur a portée de pieds. Possibilité de louer barbecue.
Hervé
11 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 apr 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöner Aufenthalt. Gerne wieder! Sehr freundliches und hilfsbereites Hotelteam.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sympathique
Très belle terrasse avec vue sur la piscine et la mer bel espace a l intérieur la literie pas terrible dommage et les horaires d ouverture de la piscine fermé a 19h trop tôt
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Marie, carcassonne
16 jun 2016
Negatief: Personeel en service
Résidence agréable et bien située
Les moins : literie avec tâches douteuse.
Pas de climatisation.
Dessus des meubles de cuisine couverts de gras.
L'entretien globale de la résidence ne semble pas une priorité pour les propriétaires.
Plaqués chauffantes rouillées qui ne fonctionnaient pas. Nous avons dû changer d'appartement.
Marie
6/10 – Redelijk
Manfred
16 jun 2016
Positief: Personeel en service
Nette Appartmentanlage
Gepflegte Poolanlage; Einkaufsmöglichkeiten und Restaurants in der Nähe; Handtücher, Putzmittel / Putzlappen müssen mitgebracht werden; länger andauernde Bauarbeiten auf der gegenüberliegenden Straßenseite.
Manfred
8/10 – Goed
martine, Fumay
15 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel appartement bien agencé,mais tout de même beaucoup de vis à vis avec les autres logements
martine
10/10 – Uitstekend
claude
20 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
claude
8/10 – Goed
Pascal
13 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pascal
6/10 – Redelijk
mickael, Paris
9 jul 2015
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel confortable en Corse
Un sejour passionnant et reposant
mickael
8/10 – Goed
nine, GENAY 69
1 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Résidence hôtel très bien située.
Nous avons passé un agréable séjour, résidence idéalement situé, proche de l'ile rousse, des plages et commerce à proximité. Les villages sont proches aussi puisque résidence en contre bas de la colline.
nine
8/10 – Goed
GABRIEL, Cannes la Bocca
6 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A refaire pleine saison !
Accueil sympathique !
Appartement bien équipé !
Je reviendrais.
GABRIEL
8/10 – Goed
thierry, nice
2 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Résidense hôtel de très bonne qualité
Bon séjour .
Rien a redire.
A recommander pour le bon rapport qualité prix.
thierry
2/10 – Ontzettend slecht
Deplace
16 okt 2012
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Notre séjour n'a pas pu se faire dans cet hôtel, nous avons su la veille qu'ils avaient un problème technique et ils nous ont renvoyé sur un autre organisme tout près de ce lieu. Les bruits courent qu'ils seraient en dépôt de bilan..... Donc impossible de vous dire quoi que ce soit sur cet hôtel......N'arrivant pas à vous envoyer ce message sans mettre des avis, je coche des cases mais bien sûr c'est inapproprié.
Deplace
8/10 – Goed
delobre
8 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un vehicule est indispensable
un appartement que l'on pourrait qualifié de luxueux dans les matériaux, la configuration des lieux. le point négatif est l'absence de climatisation qui rend la mezzanine inutilisable pour dormir en période de forte chaleur. Heureusement nous n'étions que 4 dans un appartement conçu pour 6. au demeurant un très bon séjour dans un endroit paradisiaque.
delobre
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Erik
11 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rolig leilighetskompleks nær strand
Dette er ikke et ordinært hotell, men et leilighetskompleks. Det må betales et tillegg for sengetøy og håndklær dersom man ikke har dette med seg. Det er et rolig sted, godt vedlikeholdt og med fint basseng på området. Det er gangavstand til en fin strand, men kun et lite spisested i gangavstand. Ca 7 km til nærmeste by. Man må disponere bil for å handle mat og reise på utflukter. Det er ikke aircondition i leilighetene. Vennlig betjening i resepsjonen og god service.
Erik
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 mei 2012
Positief: Comfort kamer
Litt misfornøyd
Det var ting som manglet av kjøkkenutstyr, blant annet bestikk , glass , feiekost,Wc børste,og utebordet var et stort hull i midten på slik at parasoll ikke kunne stå oppreist i bordet.
Det var 2 parasollføtter der men parasollen passet ikke noen av de .
Da vi klagde på dette ble ingenting gjordt av personalet.
Vi måtte gå gjennom liste og registrere alt av utstyr i leiligheten når vi kom dit ,men ingenting ble komplettert når vi kom tilbake med listen vår.I tillegg måtte vi betale et depositum på 300 euro, noe vi ikke visste på forhånd.
Vi måtte dra på butikken og kjøpe vaske utstyr:oppvaskklut vaskemiddel,såpe,toalettpapir,noe vi mener bør være i leiligheten når man leier.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 mei 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien, sauf sur un point
Tout est parfait, sauf un point : le service de la résidence entre dans notre appartement pendant notre absence et sans nous en informer... C'est dérangeant.
Nous nous en sommes aperçus car suite à l'état des lieux d'entrée le tuyau de douche a été changé au cours d'une journée.
Au final, soit c'est un hôtel et ils entrent quand ils veulent, mais font le ménage + les lits ; soit c'est une résidence, et ils n'entrent pas quand ils veulent, car si des objets nous appartenant avaient disparu, il aurait été impossible de justifier quoi que ce soit...
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
kicir01, Paris, France
7 mei 2012
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La promiscuité.
Les uns sur les autres, il ne faut pas avoir un voisin avec des jeunes enfants sinon, debout à 7H00 !!!
De plus il faut payer pour tout, du kit vaisselle à la serviette de bain en passant par le drap supplémentaire, sans parler du WiFi.
Je pense avoir fait une erreur de choix sur cet hôtel, il ne correspondait pas à ce que nous cherchions, mais c'est de ma faute.
Néanmoins, 3 étoiles largement sur-estimées à mon avis.
kicir01
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 aug 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Moderne Anlage, Lozari-Strand sehr Nahe
Das Residhotel Les Terrasses de Lozari liegt ca, 500m von dem herrlichen Sandstrand Lozari entfernt. Nachteil: Die Hauptstraße muss überquert werden.
Es geht auch mit dem Auto - ein Parkplatz am Strand bietet reichend Platz.
Die Umgebung ist sonst etwas trostlos - das Grün in der Anlage muss noch etwas wachsen. Die Gebäude sind gut verschachtelt. Unser Appartment war sehr gut ausgestattet und modern inkl. Spülmachine.
Im Schlafraum gab es ausreichend Schränke zum verstauen.
Das Pool liegt den ganzen Tag in der Sonne, ausreichend Liegen sind vorhanden.
Nächster interessanter Ort ist Ile Rousse ungefähr 15 Minuten entfernt.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Laurent, Haut Rhin
3 aug 2011
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terasse de Lozari
Résidence hôtel appropriée pour la famille.
Prestations de bonne qualité.
Possibilité de réserver le pain et les croissants pour le petit déjeuner appréciable.
Piscine agréable mais bruyante pour les logements avoisinants.
Laurent
4/10 – Matig
Andre, Deutschland
29 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nett und sauber aber teilweise noch eine Baustelle und sehr hellhörig
Positiv:
- sehr nette englisch sprechende Mitarbeiter am Empfang
- sehr saubere Wohnung
- schöner Pool
- netter Strand direkt gegenüber
- neue moderne Einrichtung
Negativ:
- sehr hellhörig, wenn oben drauf jemand wohnt der einen anderen Schlaf/Wach Rythmus hat, viel Spaß.
- Etwas ab vom Schuß, ca 10km zum Ort / Einkaufsmöglichkeit
- Zufahrt vom Parkplatz ist eine ziemliche Staubpiste, was nicht weiter schlimm wäre, wenn sie nicht an den Terassen der Wohnungen vorbeigehen würde. Dadurch ist es unmöglich draussen Handtücher etc zu trocken, alles verstaubt. Morgens beim Frühstück haben wir uns nach innen verzogen und die Fenster geschlossen was sehr schade war.
- Parkplatz selbst ist auch unbefestigt, direkt an den Häusern sind zu wenige und für nicht Kleinwagen viel zu enge Parkbuchten. Einzig die Behindertenparkbuchten waren breit genug für unser Auto, was dazu führte das ich in der ersten Nacht vor unsere Terasse parkte. Wohlgemerkt ohne jemanden zu behindern. Irgendjemand hat dann in der Nacht die Luft aus einem der Hinterreifen rausgelassen und das Ventil wieder aufgedreht. Andere hatten auch Probleme mit einem taschenlampen tragenden Menschen der Nachts Zettel auf dem Parkplatz verteilt hat wenn jemand den Behindertenparkplatz belegte.