Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Kaya Belek - All Inclusive





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 306
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep

Aan het strand
Deze all-inclusive accommodatie ligt in een provinciepark en heeft een privéstrand. Geniet van strandstoelen, strandparasols en strandlakens aan het zandstrand. Tijdens je bezoek kan je genieten van verschillende activiteiten ter plaatse zoals waterskiën, roeien/kanoën en beachvolleyballen. Duiken is een populaire activiteit in de buurt, die je zeker eens moet checken.


Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard kamer, uitzicht op zee laden

Standaard kamer, uitzicht op zee
8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
Hoogtepunten
Balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Aparte slaapkamer
Een dagbed
Een haardroger
Alle foto's voor Standaard kamer laden

Standaard kamer
7,0 van 10
Goed
(7 beoordelingen)
Hoogtepunten
Balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Aparte slaapkamer
Een dagbed
Een haardroger
Alle foto's voor Suite laden

Suite
Hoogtepunten
Balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Een dagbed
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Hotel Kaya Belek - All Inclusive in Kadriye bevindt zich aan een privéstrand en bij het congrescentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Sandland en Antalya Expo Center. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Kaya Eagles Golf Club en Carya Golf Club. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals duiken of golfen. Buitenpret gegarandeerd dus!

Kadriye Beldesi Uckum Tepesi Serik, Serik, Antalya, 7500
In de buurt
- Kadriye Strand - 5 min. wandelen - 0.5 km
- The Land of Legends - 2 min. rijden - 1.2 km
- Carya Golf Club - 3 min. rijden - 1.2 km
- Antalya Golf Club - 3 min. rijden - 1.2 km
- Lara-strand - 24 min. rijden - 22.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Kaya Palazzo Lobby Lounge Bar - 5 min. wandelen
- Regnum Carya Golf&Spa Jazz Bar - 4 min. wandelen
- Kaya Palazzo Main Restaurant - 10 min. wandelen
- Kaya Palazzo Elenor Night Club Antalya - 8 min. wandelen
- Kaya belek lobby bar - 9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 55 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 06510
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Riu Kaya All Inclusive
Hotel Riu Kaya Belek All Inclusive
Riu Kaya Belek All Inclusive
Riu Kaya Belek
Riu Kaya
Hotel Kaya Belek All Inclusive
Hotel Kaya All Inclusive
Kaya Belek
Kaya Belek All Inclusive
Kaya All Inclusive