Dorian House bevindt zich in Oldfield Park, een wijk in Bath, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Queens Square en Abdij van Bath. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Thermae Bath Spa en Provinciaal Recreatiedomein. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Bristol Beacon en O2 Academy. Bekijk onze reisgids voor Bath
Internationale luchthaven Bristol (BRS) - 47 min. rijden
Restaurants
McDonald's
12 min. wandelen
The Cork
13 min. wandelen
The King of Wessex
13 min. wandelen
Domino's Pizza
9 min. wandelen
Chilli Family Noodles
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Dorian House
Bed & breakfast met een luxe stijl in Oldfield Park
Overweeg een verblijf bij Dorian House en geniet van een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een tuin. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Fietsenstalling en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt, het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dorian House bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Roken is niet toegelaten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 12 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 12 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dorian House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Dorian House?
Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij Dorian House van één nacht voor twee volwassenen op 4 okt. 2026 min. € 153, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Dorian House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Dorian House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Dorian House?
Deze luxe bed & breakfast ligt in Oldfield Park, op 15 minuten wandelen van Kennet & Avon Canal, SouthGate Bath en Thermae Bath Spa. Ook Romeinse baden en Theatre Royal Bath liggen op een kwartiertje wandelen. Bath Spa Station ligt op 13 minuten wandelen en naar Bath (treinstation QQX-Bath Spa) is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dorian House
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 490 van 605 beoordelingen
10 - Uitstekend
490
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 605 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 605 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 605 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 605 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thieo
12 okt 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig ontbijt !
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erik
6 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer prettig verblijf
Fantastische B&B, met ruime kamer/bed en voldoende mogelijkheden om frisse lucht toe te laten op zowel kamer als badkamer. Wij zaten op de 2e verdieping en daar was de waterkracht wat aan de lage kant (vanwege beperkte verwerking van Victoriaanse afvoer). Op loopafstand van het city center en Bath bezienswaardigheden (heuvel af). Terug naar het hotel lopen is iets meer een uitdaging. Uitstekend ontbijt.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Phillipa
26 jul 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely, convenient B &B. Parking, great breakfast and very pleasant staff. Cosy and a bit quirky, would return.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Debra
6 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable bed, lovely helpful staff . Clean room and only 15 minutes walk 8nto town!
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was a great experience, the room was clean and tidy with the staff being friendly. The breakfast was better than any of the ones we had in the town with local sausages and attentive service.
Don’t forget to try a little of the salt rub in the main lounge, not sure if it’s home made or bought in but my skin felt incredible after.
Would highly recommend.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Thomas
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mycket bra frukost.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JAMES
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely two nights there. Very convenient and beautiful location. Nice staff. Great breakfast.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gina
21 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay here for my mum’s 60th birthday. Upon arrival, we were given a birthday card and a box of chocolates, which was such a lovely and thoughtful touch.
The staff were incredibly friendly and accommodating, and no request was too much trouble. We were able to check in early and check out late, which was particularly helpful as I had a 10K race during our stay.
Breakfast was excellent, with speedy service and the option to have whatever you wanted freshly made to order. The yoghurt and compote in particular were absolutely delicious! We would love to know where they were from so we could buy them ourselves!
Parking was also convenient and hassle-free, and the location is excellent — only around a 15-minute walk into Bath city centre, making it a great base for exploring the city.
Overall, we were really impressed with the hotel, the lovely staff and the excellent service. Great value for money and we would definitely recommend it and stay again!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diana
17 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely Victorian Hotel in a great location. A short 10 - 15 minute walk to the town, it is on a slight hill going back but absolutely doable.
We stayed in Room 6 on the top floor, I was worried it was going to be too hot at night as we went in the hottest week of the summer, so I brought an extra fan with me, there was one in the room when we got there, but the second one did help. During the night we left all the windows open and had a nice breeze so no fan was needed. I also asked for a top sheet on the bed instead of the quilt and it was provided no problem.
Breakfast at Dorian House was superb, it was made to order and was delicious.
The staff were lovely and readily available if needed. There was also parking at the hotel which is definitely a bonus as parking in Bath is hard to find.
I would stay here again without question.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lucy
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a fantastic stay, the breakfast every morning was amazing. Staff were very friendly and helpful.
The location was great for walking into Bath city centre and exploring.
We would definitely stay again if visiting Bath again.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paul
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely room, clean and so comfy and the bath was huge perfect after a long drive. Breakfast was great as were the staff!
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ant
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Debbie was lovely and very helpful. The room was super comfortable and the breakfast was excellent.
The only tiny point was that is was very hot in the house and room (very warm out too) but the fan that was provided was extremely noisy and not really useful.
Again many thanks for a wonderful sat and hope to see you again soon.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kay
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely building overlooking Bath. A nice walk down hill to the centre. Beautiful views from our room number 6. Very helpful friendly staff. Very nice tasty breakfast. I would recommend. Lovely quirky deco.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Domnita
9 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room,excellent breakfast
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sharon
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely hotel in a great location to explore Bath with free parking.
We had a cozy double room that was great. Loved the extra touches of a coffee machine and biscuits.
The staff were very friendly and helpful.
Breakfast was the highlight of our stay . Everything was freshly prepared and of the best quality.
We will be back
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sue
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay here - lovely room and great breakfast. Does need a better set up for doing hair and make up as the plugs are not near the mirror and the lighting isn’t great for this. Otherwise great place to stay. 15- 20 min walk into the city centre.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
David
20 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great room, excellent standard of cleanliness & lovely breakfast. Staff were extremely helpful with offers of advice about routes to the centre of Bath plus main places to visit. Great location with parking & a short walk to the city centre. Excellent value for money & fully recommend staying at Dorian House for a visit to Bath.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Peter
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Roelant
16 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place to stay when you visit Bath.
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
M
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room breakfast good nice walk into town everything good
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eleanor
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful stay, great breakfast and staff. Will definitely be back!!
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay in Bath
Super stay with great location
Lovely homely feel
Breakfast was delicious
Staff very pleasant
Would defiantly recommend
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Isabella
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel offers free parking, which is a big plus as we traveled from Belgium to England by car. It takes only 10 minutes on foot to reach the centre of Bath, so we used the car only when visiting the surrounding villages. Our room was very spacious, and the nice surprise was the Nespresso machine.
Also, the breakfast was delicious, and vegetarian options are available.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jo
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Had a lovely stay, nice quiet area within walking distance of Bath. The breakfast service was very good and the food was excellent.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Darryl
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten