Geheel appartement
Landemer - A 700 m de la plage
Dit appartement in Barneville-Carteret is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Landemer - A 700 m de la plage





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer45 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Home 3 BR, Private Garden, Beach 100m Away
Holiday Home 3 BR, Private Garden, Beach 100m Away
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie N/A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3965504
Over deze buurt

Barneville-Carteret
In de buurt
Utah Beach52 min. rijden - 60.6 km- Plage de Barneville6 min. wandelen - 0.6 km
- Saint-Jean-de-la-Riviere Strand19 min. wandelen - 1.6 km
- Golfbaan Cote des Isles3 min. rijden - 1.5 km
- Kerk van Sainte-Mère-Église40 min. rijden - 47.3 km
Lokaal vervoer
- Station Valognes - 31 min. rijden
Restaurants
- Le Repère12 min. rijden
- Le Bac A Sable14 min. rijden
- Hôtel Restaurant de Paris3 min. rijden
- L’en Bar Quai2 min. rijden
- Bar Du Port6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Landemer - A 700 m de la plage
Beoordelingen
10








