Velor Apartments ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het strand in Castelldefels. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Port de Barcelona. Ga naar Playa de Castelldefels en Playa de San Sebastián als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Palau Sant Jordi. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Castelldefels
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 13 min. rijden
Restaurants
Marae
15 min. wandelen
Solraig
14 min. wandelen
Banks general
9 min. wandelen
Chiringuito Ananda
12 min. wandelen
Kinza
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Velor Apartments
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, parking en gratis fietsen. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een conciërgeservice, een wasserij en een spelletjesruimte. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Velor Apartments heeft 32 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en gratis fietsen.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 4 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
10 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dicht bij een treinstation
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 etages
32 units
Gratis fietsenverhuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200.00 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 4.00 per dag
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Velor Apartments Apartment Castelldefels
Velor Apartments Apartment
Velor Apartments Apartment Castelldefels
Velor Apartments Apartment
Apartment Velor Apartments Castelldefels
Castelldefels Velor Apartments Apartment
Velor Apartments Castelldefels
Apartment Velor Apartments
Velor Apartments Castelldefels
Velor Apartments Aparthotel
Velor Apartments Castelldefels
Velor Apartments Aparthotel Castelldefels
Veelgestelde vragen
Beschikt Velor Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Velor Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 4.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Velor Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Velor Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Velor Apartments?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Castelldefels ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van British School of Barcelona en Playa de Castelldefels. Ook Lluminetes Beach en Playa Gavá liggen op 3 km afstand. Station Castelldefels ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Velor Apartments
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 143 van 328 beoordelingen
10 - Uitstekend
143
Gastenscore: 8 - Goed. 144 van 328 beoordelingen
8 - Goed
144
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 328 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 328 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 328 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
8/10 – Goed
Johannes, Halsteren
Reisde met familie
22 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
it was a very pleseant stay
Johannes
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Judith
Reisde met familie
5 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We hadden een prettig verblijf bij het velor appartement. De receptionisten zijn vriendelijk en behulpzaam. De appartementen zijn enigszins gehorig, maar op een luidruchtig feestje de eerste nacht na heeft ons dat niet gestoord.
Ideaal is de loopafstand tot het station en dat de hola barcelona kaart tot dit station geldig is.
Goed gesorteerde supermarkt is dichtbij en ook het strand wandel je zo naartoe.
De keuken is compleet en de bedden slapen goed. Als ik ooit weer naar barcelona reis, zou ik zeker opnieuw boeken.
Judith
4 nachten verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Leo
Reisde met familie
9 jan 2022
Negatief: Netheid, comfort kamer
Very old apartment
This is an old apartment with very old bathroom. I booked a nonrefundable week, but moved out after 3 days. Mattress is worn-out. Noisy neighbours. No hot water. It goes for 5 seconds, then becomes cold for 5 seconds. On the plus side, receptionists are friendly, it is cheap, lots of room and they have washing machine.
Leo
7 nachten verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 mrt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
6 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk appartement, keuken goed voorzien, wasmachine, eet-en kookgerei top.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Odette, netherlands
23 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Appartements with a pool close to the airport
Perfect ending of our vacation. We loved the pool, didnt liked al the traffic noise. Inside we didn't hear the noise. Nice staff, helped us with an early check in.
Odette
1 nacht verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima appartement. In een voorstad van Barcelona.
750 meter van het strand. Met parkeergarage waar we onze Tesla mochten laden.
Aardige mensen die het beste met je voor hebben. We waren er maar 2 nachten omdat we op een roadtrip zijn. Heb de avond vantevoren geboekt. Je krijgt een mailtje met duidelijke uitleg waar en hoe de sleutels te vinden zodat je op je eigen tijd kunt aankomen.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
María Dolores
Reisde met partner
22 nov 2024
La entrada era a las 4 de la tarde, pero nos dejaron entrar a las 2,30
María Dolores
4 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met familie en kleine kinderen
24 okt 2024
Positief: Netheid
Gute Lage, großzügige Wohnung. Ausstattung ein wenig in die Jahre gekommen.
Thomas
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
andrew
Reisde met familie
1 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our room had everything we needed, the black out blinds make the room pitch black and it’s very quiet at night. The AC can be tricky but we figured it out and it worked well it was very cool. I was quite comfortable here. The front desk staff are also very nice people.
andrew
7 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Eeropekka
Reisde met een groep
22 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Castelldefels
Mukava majoituspaikka Castelldefelsin alueella. Erilainen huoneisto kun oli kahdessa kerroksessa. Uima-allasalue pienehkö mutta riittävä. Rannalle kävelymatkan n1km.
Eeropekka
4 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Natalia
Reisde met familie
12 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Solo pasamos una noche, pero muy cómodos!
Natalia
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Renate
2 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles bestens
Renate
6 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Christin
13 aug 2024
Christin
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Jenica
Reisde met familie
29 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Clean and comfortable
We stayed for just one night on our last day in Europe due to its proximity to the airport. The beds were comfortable and the apartment was clean. They provided plenty of towels and linens as well as soap, shampoo, body wash, and a laundry detergent pod. They also had a large bottle of water cold in the fridge. 106 has a lovely patio that we wish we could have enjoyed more. The ac was good and the shower hot with good pressure. The communication with the front desk was easy and our check in was smooth. I would stay again.
Jenica
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Tomara
Reisde met familie
26 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Cute touriat hotel in a nice neighborhood
Good hotel about a 15 minute walk from the beach.There were some restaurants nearby and it was in an upscale, safe and walkable neighborhood.
Tomara
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Lester
Reisde met familie
24 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were very spacious and had all the amenities advertised. It was also in a very safe and clean area, within walking distance to many restaurants and grocery stores. The only thing missing was a laundry facility, which would have been helpful for my 15-day european trip, traveling with 4 kids. Other than than, I would highly recommend this property for families on vacation.
Lester
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Rhys, Hoffman Estates
Reisde met familie
24 jul 2024
The property needs work and additional cleaning, especially the bathroom area. I believe there was mold in certain areas of the bathroom.
Rhys
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Philippe
Reisde met familie
22 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Good value for money
Overall nice stay. Appartment was very comfortable and in a quiet area. Swimming is very nice. The complex is located near very nice restaurants and 15 minutes walking distance from the beach.
Philippe
3 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Roselle
Reisde met familie
18 jul 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Needs updating!! Tiny showers. AC took forever to cool rooms. Pool towels are rented.
Roselle
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Brandon
8 jul 2024
Brandon
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Ahmed
4 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten