Ecozentric ligt in Barcelona in het stadscentrum. Bewonder de natuur bij Park Güell en Playa de la Barceloneta, terwijl Casa Mila en Palau de la Música Catalana culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Palau Sant Jordi. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Carrer de Balmes, 23, Principal 2, Barcelona, 08007
In de buurt
Rambla de Catalunya
2 min. wandelen - 0.2 km
La Rambla
5 min. wandelen - 0.4 km
Plaça de Catalunya
6 min. wandelen - 0.6 km
Passeig de Gràcia
6 min. wandelen - 0.6 km
Casa Batlló
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Barcelona Passeig de Gràcia - 4 min. wandelen
Metrostation Universitat - 4 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 28 min. rijden
Restaurants
Cerveseria Universitat
3 min. wandelen
El Fornet d'en Rossend
3 min. wandelen
La Lolita
3 min. wandelen
La Colosal
3 min. wandelen
El Charrito
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ecozentric
Pension vlak bij La Rambla
Ecozentric ligt op een steenworp van Plaça de Catalunya en Passeig de Gràcia. De accommodatie biedt een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ecozentric bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HB-004533
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ecozentric Motel Barcelona
Ecozentric Motel
Ecozentric Barcelona
Pension Ecozentric Barcelona
Barcelona Ecozentric Pension
Pension Ecozentric
Ecozentric Pension
Ecozentric Barcelona
Ecozentric Pension Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ecozentric?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ecozentric?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ecozentric van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ecozentric inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ecozentric uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ecozentric?
Dit pension ligt in Eixample, op 5 minuten wandelen van Universiteit van Barcelona en Rambla de Catalunya. Ook La Rambla en Plaça de Catalunya liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Universitat en Station Barcelona Passeig de Gràcia liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ecozentric
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 27 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 27 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 27 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 27 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 27 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Penny
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There was a grocery two doors down which was convenient. We didn't have a balcony. Would have liked to have a hair dryer in the room. They needed to have some directions as to how to get to the hostel once you entered the building. Everyone was very nice and they kept our luggage until we could check in. It was quiet at night and bed was comfortable. Our room was small but nice and clean. Would stay here again.
Penny
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
David
Reisde met partner
23 nov 2024
Positief: Voorzieningen
Excellent location. Near everything. Needs better signage. I walked past twice before I found it.
David
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Arshia
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Arshia
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Fernando
Reisde met partner
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small but very cozy and private receptionist (Ronda)was AWESOME. Spoke english and Spanish. Place look nice and clean, also within walking distance of Cataluña Plaza. It seems like everything was close by. I'll come back in a heartbeat. Again is not a big place but you aren't paying that much.
Fernando
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
angie
Reisde met partner
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, and convenient to everything.
angie
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Michael
Reisde met partner
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Siamo stati in questo posto per tre giorni, il posto molto accogliente! Lo staff gentile e disponibile. La camera bella, unica pecca molto piccola ma accogliente. Il posto è collegato con tutte le tappe turistiche, noi consigliamo di venire qui se venite a Barcellona.
Michael
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nancy
17 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nancy
1 nacht verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Edda
Reisde met partner
19 okt 2023
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are awful ..like a shoe box...no ventilation, no space even to move in
The room. Very different from the description in the promotion....and in Expedia app
Not worth ten $$
the room...nothing the
Edda
4 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Jennyffer
30 jun 2023
Jennyffer
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Kurt, Calgary
Reisde met partner
27 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service
The room was amaz s okay- some things like the fan did not work but overall it was okay. We had a room with a balcony facing the university and it was amazing! The rooms were a little noisy overall.
Kurt
3 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Olof
Reisde met een groep
20 mei 2023
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Små trånga rum.
Olof
1 nacht verbleven in mei 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Inge
Reisde met familie
22 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Inge
4 nachten verbleven in april 2023
4/10 – Matig
Graeme
25 mrt 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very poor.Does not look like website pictures.Rooms are very basic.Not ecocentric more Cheapcentric.
E.G. Shower curtain was held up by drooping wire.
So called patio was squalid and cracked opaque window.
Was booked for three nights-checked out after first.
Graeme
3 nachten verbleven in maart 2023
4/10 – Matig
Joan
11 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Decepcionado
Decepcionante la habitación, por sus minúsculas medidas. Es un engaño lo que representa la foto, con las medidas reales. Cierres exteriores antiguos, muy mal conservados de pintura. Lo único correcto el baño que está renovado.
Calidad/ precio, caro.
El personal amable.
Joan
1 nacht verbleven in december 2022
8/10 – Goed
Walid
Reisde met een groep
8 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Réceptionniste adorable
Walid
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location no frills place. Worked perfectly for one night.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Maria Fernandez
Reisde met familie
17 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location
Maria Fernandez
1 nacht verbleven in april 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
14 mrt 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not what I expected. Not good
I arrived to find a diffent room to the one I expected. I could not contact Hotels.com in order to rectify the situation. The room I was given was small. Dirty and noisy. One of the beds was broken and creaked very loudly all night, so no sleep. This was mended for the second night. I stayed here 4 to 5 years ago and it was lovely. What a shame it has gone downhill so much. Beware of which room you are booking. It is not very clear on the site as to which is which!!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Leonardo
1 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hostel excepcional
Excelente hostel! Bem localizado e confortável. 6 min do metrô e conseguimos acessar todos os pontos turísticos. Atendimento e limpeza muito bons. O checkout era até 22h, mas se disponibilizaram a me aguardar caso nos atrasássemos. Oferecem água gratuta aos hóspedes. Muito bom
Leonardo
4 nachten verbleven in december 2021
8/10 – Goed
Jorge
Reisde met familie
26 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jorge
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
MARC
Zakenreiziger
17 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Au Top !
Surclassé, cool. Emplacement au top . Chambre design au Top ! bon rapport qualité prix; Je recommande
MARC
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Sarah
12 nov 2019
Sarah
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Elizabeth
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Elizabeth
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Suk kwan abe
6 okt 2019
Positief: Personeel en service
Suk kwan abe
1 nacht verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
31 jul 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer