Chic & Basic Tallers Hostal

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 119
inclusief belastingen en toeslagen
19 jul - 20 jul

Kameropties

Standaard tweepersoonskamer

  • 9 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, balkon

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 7 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Chic & Basic Tallers Hostal bevindt zich in Stadscentrum Barcelona, een wijk in Barcelona, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Casa Mila en Park Güell zijn culturele hoogtepunten. Voor activiteiten in de omgeving ga je naar Port de Barcelona en Port Vell. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Camp Nou of Estadi Olímpic Lluís Companys. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Kaart
Carrer dels Tallers, 82, Barcelona, 08001

In de buurt

  • Een grote houten dubbele deur met ingewikkelde houtsnijwerken en een gebogen boog erboven.
    Universiteit van Barcelona
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een levendig stadsplein met historische gebouwen, een centraal mozaïek en voetgangers.
    La Rambla
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een groot historisch gebouw met meerdere verdiepingen en een opvallende toren, omringd door een openbaar plein met mensen en duiven.
    Plaça de Catalunya
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Iemand met uitgestrekte armen, boodschappentassen vasthoudend, loopt een laan met bomen.
    Rambla de Catalunya
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een levendige stadsstraat met luxe winkels zoals Prada en Longchamp, terwijl voetgangers over het trottoir lopen.
    Passeig de Gràcia
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Universitat - 2 min. wandelen
  • Station Plaça de Catalunya - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Pans & Company
    2 min. wandelen
  • Cerveseria Universitat
    2 min. wandelen
  • Flax & Kale
    1 min. wandelen
  • Bar Estudiantil
    2 min. wandelen
  • Starbucks
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Chic & Basic Tallers Hostal

  • Hostal vlak bij La Rambla
  • Chic & Basic Tallers Hostal ligt op loopafstand van Plaça de Catalunya en Casa Batlló en biedt een gratis selfservice-ontbijt, een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Meertalig personeel, een bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
    • Een lift en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Chic & Basic Tallers Hostal bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met haardrogers

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis zelfbedieningsontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 12.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HB-001951
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Chic & Basic Tallers Hostal?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Chic & Basic Tallers Hostal?

Vandaag, 15 jul. 2026, kost een verblijf bij Chic & Basic Tallers Hostal van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Chic & Basic Tallers Hostal inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Chic & Basic Tallers Hostal uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Chic & Basic Tallers Hostal?

Dit hostal ligt in Stadscentrum Barcelona, op 10 minuten wandelen van Plaça de la Universitat, La Rambla en Plaça de Catalunya. Ook Passeig de Gràcia en Rambla de Catalunya liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Universitat ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Plaça Catalunya is het 6 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Chic & Basic Tallers Hostal

7,6

Goed

8,2

Netheid

9,0

Locatie

8,2

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 78 van 267 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 94 van 267 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 63 van 267 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 267 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 267 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

SOL MARIANA

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
EL DESAYUNO EXCELENTE
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Milan

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fabiana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Café da manha funcional
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jim

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location for walking through the city for our last day in Spain. Easy and quick access from Barcelona Santa to start our day. And even better to catch the A1 bus to the airport the next. Room was exactly as expected from what was represented. Coffee and snack/breakfast to fuel our day was appreciated. All in all, it would be a good spot to base from extended exploring of the city.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

maria fernanda romero

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación limpia
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

André Pierre Joseph

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Les points positifs de l'hébergement est qu'il est propre et très bien placé. Pour le reste, une odeur de canalisation, les toilette exiguës et le petit déj vraiment sommaire.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

caran

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very close to transit, Metro subway, city bus and Aerobus.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

audrey nelly

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel très bien situé, avec un excellent petit déjeuner et un accès libre au café et au frigo, très appréciable. En revanche, gros point négatif : le bruit (mauvaise isolation, impression de dormir dans la rue) ainsi que des travaux dès 8h au-dessus ou en dessous des chambres, peu propices au repos.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Michelle

its ok
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Nanna

Positief: Netheid, personeel en service
Fint værelse, men ikke rigtigt seperat badeværelse. God beliggenhed
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Mike

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Os funcionários são gentis e cordiais e os quartos são limpos, porém o Hotel é apenas um andar de apartamentos próximo do hotel Chic and Basic Lemon (Reding Hotel), o qual você precisa ir até lá para fazer check-in e checkout O café da manhã está sempre disponível no modelo faça você mesmo (uma espécie de hostel) O meu quarto, especificamente, não tinha espaço além da cama e das malas. Os porta-toalhas não seguram as toalhas e as tomadas não estão disponíveis de maneira prática para ao menos carregar o celular
Banheiro com porta toalhas não funcional
Quarto, visto da cama
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Ketsia

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre sale, odeurs d’égouts tout le long du séjour. Le petit déjeuner se fait dans une salle sombre sans explication. Il n’y avait pas de couverts et la vaisselle était sale. Nous n’avons pas rencontré de personnel.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Derya

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was amazing. It is in the center and within walking distance to everywhere. The room was very clean and cleaned every day. It always smelled very nice. I stayed alone, but the rooms with a balcony are perfect for two people. The balcony is very cute. Every evening, I sat there and enjoyed watching the street. This hostel offers great value for money. There is 24-hour access to water, tea, coffee, cake, crackers, yogurt, and cornflakes in the common area. But If your expectations are very high, you should choose a 5-star hotel. If I come again, I will stay here again. Thank you!
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

magali

Positief: Personeel en service
petit déjeuner en libre service (tout est dans un frigo, on fait soi meme son café avec une machine sans notice), pas de pain frais, pas de viennoiserie toilette et douche collés au lit avec une paroi coulissante cachant soit les wc, soit la douche fenêtre en verre opaque donnant sur un mur et bas des rideaux moisis carafe d'eau et seche cheveux fournis literie et serviettes propres
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chris

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room was perfect , had all the amenities I needed . Compact , clean & serviced daily by the maid
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

James

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room 15 has a slight sewage smell upon entering.
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

robert

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for the money
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mette

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfekt for storbyferie

Perfekt for en storbyferie. God. Beliggenhed og fint værelse.
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Sheila

Bathroom.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Francesco

Positief: Netheid
Posizione strategica, essenziale, servizi in camera molto piccoli, nessun mobiletto per sistemare un poco di biancheria. Per periodi molto brevi
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Luis

Positief: Personeel en service, voorzieningen
Overall for two nights it was a good stay.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

KANA

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
シャワー室の水がトイレまで漏れていた
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Henrik

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Det var okay. Der var meget lidt plads på toilettet. Godt man ikke var meter høj.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jacqueline

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great hotel for a few days in Barcelona

Central location, comfortable beds and very helpful staff. Great service with breakfast and snacks 24/7 in the common room.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Carmen

Positief: Netheid
La ubicación muy buena y el trato recibido también, pero la ducha y el inodoro están ubicados en lo que debería ser un armario con lo cual si hacías tus necesidades tenias el olor allí casi continuo y el desayuno en una nevera con tuppers para el embutido y sin instrucciones para la cafetera o el microondas,self-service TOTAL por lo demás la habitación muy limpia y como digo el trato inmejorable aunque las fotos de la web no tienen nada que ver con la habitación que nosotros tuvimos....
1 nacht verbleven in december 2025