Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La voile Bleue - A stopover with your feet in the water
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een wasserij en barbecues. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 1.5 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koffie/theemaker en een smart-tv.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Maaltijdbezorging
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een ziekenhuis
In een dorp
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Jetskiën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Pretpark in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt nabij pretparken en aan het strand in Barbatre. Bezoek Basilique Notre-Dame de l'Epine en Château de Noirmoutier, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Golf van Biskaje en Plage des Boucholeurs. Labyrinthe Végétal du Porteau en Écomusée Daviaud du Marais vendéen zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Barbatre
Fromentine La Barre De Monts Station - 8 min. rijden
Restaurants
Le Relais du Gois
18 min. rijden
Chez melon tout est bon
19 min. rijden
Le Bâteau
12 min. rijden
La Cabane
10 min. rijden
Le Caboulot
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La voile Bleue - A stopover with your feet in the water?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La voile Bleue - A stopover with your feet in the water inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La voile Bleue - A stopover with your feet in the water uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La voile Bleue - A stopover with your feet in the water?
Dit vakantiehuis in Barbatre ligt aan het strand, binnen 15 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Plage des Boucholeurs. Ook Plage de Fromentine en Plage de la Grande Côte liggen op 2 km afstand. Fromentine La Barre De Monts Station ligt op 28 minuten wandelen.
Beoordelingen over La voile Bleue - A stopover with your feet in the water