Potreh Mastekah 2 ligt in Bangkalan. Bezoek culturele hoogtepunten Huis van Sampoerna en Surabaya Jeugdcentrum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Suramadubrug en Kampung Kemasan Gresik. Dynasty Water World Gresik en Taman Hiburan Rakyat zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bangkalan
Jalan Kiyai Haji Mohammad Kholil VIII, Demangan, Bangkalan, East Java, 69115
Lokaal vervoer
Station Surabaya Gubeng - 30 min. rijden
Surabaya (SUB-Juanda) - 91 min. rijden
Restaurants
Warung Gang Amboina
8 min. wandelen
Warung Amboina
9 min. wandelen
Hona Cafe
8 min. wandelen
Warung sate 35 (mbok munir)
9 min. wandelen
Ikan Bakar Nasi Jagung
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Potreh Mastekah 2
Hoogtepunten van de accommodatie
Potreh Mastekah 2 heeft alles wat je nodig hebt.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Potreh Mastekah 2 hebben voorzieningen zoals roomservice.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Potreh Mastekah 2?
Dit hotel in Bangkalan ligt op 32 km afstand van Suramadubrug, Kenjeran Baru-strand en Jembatan Surabaya Brug. Ook Sanggar Agung Tempel en Gelora 10 November-stadion liggen op 32 km afstand.