Fotogalerie voor Appartement 3 Pièces Climatisé, Résidence Grand Standing





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4 68 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 830090017183A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bandol. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Toulon. Ga naar Strand van Toulon en Strand van Cassis als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuit Paul Ricard of Stade Mayol. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en fietsen.

Bandol, Var
In de buurt
- Atlantide1, boottochten, calanques van Cassis, Porquerolles - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Plage Centrale - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Haven van Bandol - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Plage de Rènecros - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Ile de Bendor - 11 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Terasse Du Port - 12 min. wandelen
- Le Nautic - 10 min. wandelen
- L'Amiral
- Bistrot Pauline - 10 min. wandelen
- Casa Del Gelato - 12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Appartement 3 Pièces Climatisé, Résidence Grand Standing
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
5 aug 2025
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Elsa B.
9 sep 2024
Positief: Netheid
Appartement très fonctionnel
Elsa B.
7 nachten verbleven in augustus 2024