Hotel Falken ligt in de historische wijk en vlak bij een treinstation in Baiersbronn. Geniet van de prachtige natuur bij Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en Nationalpark Schwarzwald. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Barfußpark en Riesenrutschbaan Poppeltal. Bekijk onze reisgids voor Baiersbronn
Oberdorfstrasse 95, Baiersbronn, 72270
In de buurt
Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark
1 min. wandelen - 0.0 km
Mummelsee
32 min. rijden - 27.9 km
Hauffs Märchenmuseum
6 min. wandelen - 0.6 km
Nationalpark Schwarzwald
21 min. rijden - 13.8 km
Nationalparkzentrum Ruhestein
27 min. rijden - 21.2 km
Lokaal vervoer
Station Baiersbronn - 7 min. wandelen
S-Bahnhalte Schule Baiersbronn - 18 min. wandelen
Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Luchthaven Baden) - 74 min. rijden
Restaurants
3-Sterne-Restaurant Bareiss
10 min. rijden
Dorfstuben Bareiss
10 min. rijden
China Garden
3 min. rijden
Erle
9 min. rijden
Pizza da Giusseppe
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Falken
Hotel in de historische wijk
Overweeg een verblijf bij Hotel Falken en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een bar. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Falken hebben voordelen zoals badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Falken inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Falken uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Falken?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en Hauffs Märchenmuseum. Ook Holzweg: Wooden Architecture Trail en Kerk van Klosterreichenbach liggen op 5 km afstand. S-Bahnhalte Schule Baiersbronn ligt op 18 minuten wandelen en naar S-Bahnhalte Friedrichstal (b. FDS) is het 27 minuten wandelen.