Hotel des 2 Nations ligt in het stadscentrum en in de bergen in Bagnères-de-Luchon. Luchon Thermal Baths and Resource Center en Golf de Luchon zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aran Park en Parc de visualizacion de fauna autoctona bezoeken. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Bagnères-de-Luchon
5 rue Victor Hugo, Bagneres-de-Luchon, 31110
In de buurt
Peyragudes
19 min. rijden - 12.2 km
Skigebied Saint-Lary-Soulan
48 min. rijden - 45.5 km
Wintersportplaats Baqueira Beret
58 min. rijden - 51.3 km
Luchon Thermale Baden en Resource Center
9 min. wandelen - 0.8 km
Golf de Luchon
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Sarrancolin - 44 min. rijden
Luchthaven Blagnac (TLS) - 104 min. rijden
Restaurants
Le bar du Grand Hôtel de Superbagnères
25 min. rijden
La Plète
25 min. rijden
La Luge
25 min. rijden
El Almacèn de Cirès
15 min. rijden
Café Des Quatre Chemins
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel des 2 Nations
Hotel in het stadscentrum
Een terras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Hotel des 2 Nations. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van warmwaterbronnen om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een open haard in de lobby.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een lift
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Een bagageopslagruimte, kranten in de lobby en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel des 2 Nations bieden voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, bovenop geluiddichte muren en gratis kranten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.00 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Ski-opslag
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Warmwaterbron
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
In de bergen
Terras
Spa
Warmwaterbron
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 80 cm met kabelzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 25 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 11 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.22 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 11 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel des 2 Nations?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 25 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel des 2 Nations?
Vandaag, 9 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel des 2 Nations van één nacht voor twee volwassenen op 13 aug. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel des 2 Nations zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel des 2 Nations inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel des 2 Nations uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel des 2 Nations?
Dit hotel ligt in het centrum van Bagnères-de-Luchon, op 10 minuten wandelen van �glise Notre-Dame de l'Assomption en Luchon Thermal Baths and Resource Center. Ook Golf de Luchon en Skilift van Lac liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel des 2 Nations
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 63 beoordelingen
10 - Uitstekend
31
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 63 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 63 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 63 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 63 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice. Easy access to town. Owners were great.
Patricia
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Poget
23 mrt 2026
Les photos des chambres sont très bien prise….
Poget
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
morgane
25 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour, calme, agréable proche du centre
morgane
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Didier
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tres bonne literie
Didier
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
claudine
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Escapade
Très bon rapport qualité/prix.
Très bien situé . Chambre très calme.
claudine
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Peter
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good value hotel. I liked being able to control heatng in my room; presence of a lift (albeit very small), especially as the staurcase was soiral and narrow; effective double glazing; reasonably priced breakfast; close to main avenue and cable car.
Negative points: it was a bit of a trek from the SNCF station (20 minute walk); no shower holder so had to kneel down in bath and hold with one hand.
Peter
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fayssal
1 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bueno
Fayssal
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gérard
18 sep 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
2 étoiles +++
Emplacement au top en centre ville.
Chambre meublée avec goût, literie récente et très confortable, petit déjeuner parfait.
Petit bémol : pas de clim et très chaud au 3ème étage
Chambre sur cour bruyante quand le système de ventilation extérieur se met en route
Globalement satisfait
Gérard
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Julie
7 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Court séjour 1 nuit en couple
Chambre globalement propre. Mais couvre lit avec deux grosses taches décolorées, lit sans draps housse, sans alèse. Confort matelas décevant, lit qui grince .
Joints de la douche assez noirs mériteraient de être refait.
Petit dej très bien.
Julie
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Frédéric
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel convenable, bon rapport qualité prix.
Frédéric
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maurice
29 jun 2023
Positief: Netheid
Assez bien
Maurice
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
MarieAnne
19 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit déjeuner moyen.
MarieAnne
1 nacht verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Arnaud
13 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A recommander
Arrivee tardive, mise à disposition de la clef malgre la fermeture de la réception, le lendemain tres bon accueil du patron
Arnaud
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thibault
1 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bonne adresse
Hôtel propre, chambre refaite, bon rapport qualité prix
Thibault
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SYLVIE
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon hôtel
Très bon hôtel avec chambre spacieuse (cela change des chaînes !!!) rénovée très récemment, bien situé, au calme. Très bon accueil.
Petit déjeuner très copieux, avec beaucoup de choix. Idéal pour séjour. A recommander.
SYLVIE
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Raphaël
20 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Happy
Bel accueil à notre arrivée .
Chambre sympa , propre .
Tout à proximité .
Je recommande
Raphaël
1 nacht verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
despas
7 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel restaurant très bien situé en centre ville ,très calme .Les chambres très propres, spacieuses ,modernes ,confortables .Accueil très chaleureux .Le petit déjeuner est copieux et varié . La restauration est top :cuisine maison excellente ,bravo pour le cuisinier !!!
A recommander
Merci
despas
1 nacht verbleven in januari 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
david
29 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait accueil
Chambre confortable bien chauffée
david
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martin
13 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location to ski & centre
The front picture is the thermal baths, not the hotel. This said, as a 2*, it is great. Close to the ski lift and the town centre. Could not be located much better. The manager and staff were fab too. Very helpful.
The bed was a bit hard for me and the pillows not great. But this may just be me. My partner was fine.
Highly recommend.
Martin
4 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2021
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour agréable
Séjour agréable, personnel plein de bons conseils pour visiter les environs.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
4 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service
petite chambre sombre
La chambre proposée était vieillotte, cela a été une déception.
Par contre le restaurant est très correct;
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
philippe
1 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tres bien placé T.B accueil
accueil convivial et "familial" tres bien placé en centre ville calme on se sent bien de pouvoir rentrer a n'importe quelle heure est appréciable le petit déjeuner des 7h15 est parfait et suffisamment copieux
philippe
5 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Emmanuel
22 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Bon compromis
Hotel un peu vieillot mais bien placé. J’ai été bien accueilli et gentiment surclassé.
Hotel propre et des restaurants très sympa à proximité.
Bon rapport qualité prix
Emmanuel
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christine
21 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon hôtel, super literie, accueil excellent
Très bon hôtel, réputé depuis des décennies, pas déçue bien au contraire. On s’y sens bien. Lit 160, bonne literie
Christine
1 nacht verbleven in oktober 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jean François
10 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
n hôtel camé en pleine ville
Séjour agréable, bien reçu. Hôtel très calme, mais bien situé dans Luchon , possibilité de se déplacer à pied. Petit déjeuner super. Possibilité de garage à proximité.