Geheel appartement

Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen

Fotogalerie voor Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen

Een knus woongedeelte met een houtkachel, een bank, een bijzettafeltje en uitzicht op het groen.
Een rij moderne huizen met witte hekwerk en een gazon.
Een houten terras met drie loungestoelen gericht op een rustig wateroppervlak, omringd door bomen.
Een pad langs het meer met een bankje, bomen en een gebouw op de achtergrond.
Een moderne keuken met houten kastjes, een houten aanrechtblad en een klok aan de muur.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen

  • Het park van het voormalige paleis Theresienhof heeft een fantastische ligging direct aan de Scharmützelsee in het bekende kuuroord Bad Saarow. De Scharmützelsee is het op één na grootste meer van Brandenburg en is via het Storkowkanaal en de Dahme verbonden met de wateren van Berlijn. Het kasteelpark van Bad Saarow is aangelegd in terrassen. De vakantiehuizen en appartementen, stijlvol gebouwd in Scandinavische houtbouw, bieden wellness en comfort. Er is een bushalte direct bij de ingang van het complex. In de vakantieregio rondom de Scharmützelsee kunt u culinair genieten van een breed scala aan hoogstandjes en uzelf culinair laten verwennen.

    Hoogtepunten: Wi-Fi (beperkte beschikbaarheid, afhankelijk van de locatie van het huis), eindschoonmaak, parkeerplaats

    Activiteiten in de omgeving: De omgeving van de Scharmützelsee met zijn bossen, biotopen en natuurlijke waterwegen nodigt u uit om te verkennen. De natuur is uniek en de regio rondom de Scharmützelsee geldt als een van de meest betoverende landschappen van Midden-Europa. Bad Saarow is een paradijs voor actieve vakantiegangers met een uitstekend ontwikkeld netwerk van fiets- en wandelpaden, allerlei vormen van watersport, een rijk cultureel aanbod en golf- en tennisbanen. Berlijn is binnen een uur met de auto te bereiken. Ook een rondvaart op de Scharmützelsee is leuk en spannend. De Saarow Therme of de SATAMA Sauna Resort Spa bieden pure ontspanning. En er zijn nog veel meer vrijetijdsactiviteiten, voor ieder wat wils.
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Beperkte wifi-ontvangst.
    Indeling: Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, balkon), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bubbelbad, douche, sauna, toilet)) Op de 2e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet)) berging, Fietsverhuur, Speeltuin, wasmachine, verwarming(elektrisch, vloerverwarming), tuinmeubilair, parking, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Borgsom; € 100
    Huisdieren; Max. 2; € 13/dier/nacht ((please reserve)Dogs as pets); Max. 2; € 12/dier/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
    Bedlinnen; Mogelijkheid te huren per pakket, € 12 p.p./verblijf ((please reserve)); Mogelijkheid te huren per pakket, € 13 p.p./verblijf ((please reserve))
    Elektriciteit; € 0,50/kWh
    Gas/Olie; Gas € 1,50/M3
    Water; € 7,50/m3
    Toeristenbelasting; € 3/persoon/nacht (Indicatie)
    handdoeken; handdoeken € 9 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve)); handdoeken € 8,50 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve))

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Wifi; Gratis
    Hout; € 12,50/pakket; € 13/pakket
    Kinderbed; € 10/verblijf
    Kinderstoel; € 5/verblijf
    fietsen; 2 fietsen € 13 per persoon / dag

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

Kaart

In de buurt

  • Een rustige rivier met een boot afgemeerd nabij een park met bomen en een gebouw met een rood dak.
    Scharmützelsee
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een groot, koepelvormig gebouw met een parkeerterrein ervoor.
    Tropical Islands Resort
    59 min. rijden - 60.9 km
  • Badestelle
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Badestelle Diensdorf
    3 min. rijden - 3.0 km
  • Saarow Therme
    7 min. rijden - 4.6 km

Restaurants

  • McDonald's
    13 min. rijden
  • Beach House Bad Saarow
    10 min. rijden
  • Biergarten am Scharmützelsee
    11 min. rijden
  • LotusQuan
    4 min. rijden
  • Wolf's Winkel
    20 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen?

Dit appartement ligt aan het water, op 0,3 km van Scharmützelsee en op 5 km afstand van Badestelle Diensdorf en Badestelle Radlow. Saarow Therme ligt op 4,2 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ferienwohnung in Bad Saarow for 6 Personen

8,0

Zeer goed

10

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Sehr schöner Urlaub
7 nachten verbleven in juli 2025
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir haben unseren Aufenthalt am Scharmützel See sehr genossen. Die Ferienwohnung ...

Wir haben unseren Aufenthalt am Scharmützel See sehr genossen. Die Ferienwohnung ist ein Traum, geschmackvoll eingerichtet, geräumig und es ist an alles gedacht. Wir kommen gerne wieder.
Van een partnersite

6/10 – Matig

Cabin was nice but few issues: Shower leaking causing water on floor and flood b ...

Cabin was nice but few issues: Shower leaking causing water on floor and flood below apartment. Pressure of shower was awful and would keep changing from hot to cold. Jaccuzi bath was broken and couldn't turn down pressure. Dirty cutlery on arrival having to rewash and dishwasher not cleaning properly. Tv was old and took a while to get to work as power button on remote was broken. Beds were not too comfy. Was an okay stay for the price but basics were not there and made the stay less enjoyable for the price