Gehele woning
Kominka Self Renovated Beach House / Awaji Hyōgo
Fotogalerie voor Kominka Self Renovated Beach House / Awaji Hyōgo





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 37 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 249
13 jul - 14 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

PICNIC GARDEN - Glamping
PICNIC GARDEN - Glamping
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Airconditioning
- Buitenruimte
7.8 van 10, Goed, 18 beoordelingen
De prijs is € 133
13 jul - 14 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Kominka Self Renovated Beach House / Awaji
Oneofakind Revamped Minka Beach House / Awaji Hyogo
Kominka Self Renovated Beach House / Awaji Hyogo Awaji
84870
Over deze buurt

Awaji, Hyogo
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Kominka Self Renovated Beach House / Awaji Hyōgo
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
10/10
Voorzieningen
8,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juli 2024