Gehele woning·Particuliere eigenaar

Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt

Fotogalerie voor Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt

Een moderne woonkamer met een grijze bank, decoratieve kussens, een houten accentmuur met de tekst 'HOME', een houten salontafel en een hanglamp.
Een kamer met een houten vloer, een Union Jack vloerkleed, een ventilator, een wijnrek, een spiegel en een houten kast met decoratieve objecten.
Een terras met houten meubels, een betonnen opstapje en een gazon.
Een keuken met houten kastjes, een witte koelkast, een eettafel met een tafelkleed met cactussenprint en een raam met jaloezieën.
Een tuin met een plant die op een palm lijkt, een wit gebouw en een heldere lucht.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt

  • This house features a large lot and is not overlooked, located in a quiet neighborhood just a 15- to 20-minute walk from the beach and the Veillon Lagoon (perhaps the most beautiful spot in the Vendée). It’s highly sought-after, spacious, and has a beautiful south-facing terrace. You can reach the beach on foot by walking through the forest. Enjoy this house—which is usually rented out year-round—with your family; it promises many wonderful moments ahead.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Avrillé. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Château de Talmont en Grouin-vuurtoren. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij O'Fun Park en Port Bourgenay Golf. Château des Aventuriers en O'Gliss Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Avrillé
Meer vakantiehuizen in Avrillé
Kaart
Talmont-Saint-Hilaire, Vendée

In de buurt

  • Een rotsachtige kustlijn met een historisch gebouw en een pier die in zee uitloopt.
    Strand van Les Sables d'Olonne
    34 min. rijden - 29.1 km
  • Château des Aventuriers
    3 min. rijden - 2.1 km
  • O'Gliss Park
    6 min. rijden - 6.5 km
  • Port Bourgenay Golf
    20 min. rijden - 20.1 km
  • Casino JOA les Pins
    31 min. rijden - 28.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Lucon - 25 min. rijden
  • Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 75 min. rijden

Restaurants

  • La Calypso Snack
    13 min. rijden
  • Boulangerie Pâtisserie Fradet
    12 min. rijden
  • Le Canott’
    14 min. rijden
  • Le Cotage
    10 min. rijden
  • La Base Guinguette
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Maison Plein sud 5/6 Pers 900 m mer et Forêt?

Dit vakantiehuis sportieve dit vakantiehuis in Avrillé ligt op 2,4 km van Château des Aventuriers en op 2,7 km van Parc Naturel Régional du Marais Poitevin. Ook Préhisto'site en O'Gliss Park liggen op 10 km afstand.