The Village Cave Hotel ligt in de historische wijk en vlak bij het vlonderpad in Avanos. Bezoek Openluchtmuseum van Goreme, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Nationaal Park van Göreme en Liefdesvallei. Guray Keramiek en Sultans Keramiek zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals kajakken of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Avanos
Kayseri (ASR-Internationale luchthaven Erkilet) - 75 min. rijden
Restaurants
Popular Street of the Çavuşin
8 min. wandelen
emin abimin yeri
Cappa Gusto
3 min. wandelen
Seyyah Han
4 min. wandelen
Çavuşin Depe Restaurant
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Village Cave Hotel
Pension met een luxe stijl niet ver van Openluchtmuseum van Goreme
Een gratis continentaal ontbijt, een dakterras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij The Village Cave Hotel. Avontuurlijke reizigers kunnen paardrijden bij dit pension.
Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Bagageopslagruimte, barbecues en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast extra's zoals kussenmenu's en gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Italiaanse Frette-lakens, Select Comfort-bedden en donsdekens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
2 restaurants
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
magara inn
Dingen om te doen
Bibliotheek
Paardrijden/paardenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Dakterras
In de bergen
In een nationaal park
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
2 etages
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Italiaanse Frette-lakens
Kussenkeuzemenu
Select Comfort-matras
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 106 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.30 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: TRY 40 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Voor dit hotel wordt je creditcard 10 dagen voor aankomst belast.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Village Cave Hotel Avanos
Village Cave Hotel
Village Cave Hotel Nevsehir
Village Cave Nevsehir
The Village Cave Hotel Guesthouse
The Village Cave Hotel Guesthouse Avanos
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Village Cave Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Village Cave Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Village Cave Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt The Village Cave Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TRY 40 per persoon.
Waar staat The Village Cave Hotel?
Dit luxe pension ligt in de historische wijk, vlak bij Nationaal Park van Göreme, Sint Johannes de Doperkerk en Kasteel van Çavuşin. Ook Uc Hacli-kerk en Kerk van Çavusin liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Village Cave Hotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 81 van 116 beoordelingen
10 - Uitstekend
81
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 116 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 116 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 116 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 116 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
MARIA DEL CARMEN
Reisde met partner
11 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel esta construido dentro de cuevas por lo que es muy lindo pero un poco frío. No tiene elevador. La atención del joven de recepción muy buena, nos recomendó lugares e incluso nos ayudó a armar nuestro itinerario en Capadoccia. La pareja que atiende el restaurante es maravillosa y el desayuno delicioso.
MARIA DEL CARMEN
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Nurettin furkan
Reisde met familie
6 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nurettin furkan
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Mehmet
Reisde met familie
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mehmet
2 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Melisa
Reisde met familie
14 aug 2023
Negatief: Netheid
Melisa
1 nacht verbleven in augustus 2023
4/10 – Matig
Yalcin
30 jun 2023
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Otelde nem ile savaş
Kaldığımız oda büyüklük açısından ihtiyacımızı karşıladı. Mağara konsepti olarak gittik ama bu kadar rutubet beklemiyordum. Yastık falan hep ıslak durumdaydı. Güneşe çıkarıp kurıtuyorduk. Kaloriferi açtırdık haziranda o kadar soğuk odalar. Sular çok sıcak akmıyor. Otelde kimse havlu lazım mı şampuan bitti mi demedi hepsini bizim söylememiz beklendi. Otelde gram yiyecek yok, gece açlık çeksen açsın. Mini barda 2 snicers 2 de biskrem var. Kahvaltı rezalet sana masayı hazırlıyorlar açık büfe değil. Poğaça börek yok. Yumurtayı istemezsen vermiyorlar. Peynir sınırlı, domates salatalık sınırlı. Konum olarak çok iyi ama otel olarak biz vasat bulduk, tercih sizlerin.
Yalcin
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Koichi
17 okt 2022
Koichi
4 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Dilek
Reisde met familie
4 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dilek
3 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Ali ihsan
Reisde met familie
19 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fire Place required extra payment
Ali ihsan
2 nachten verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
erbil
Reisde met familie
26 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mükkemmel
Konum mükemmel tüm bölgeye ulaşım çok kolay. sakin huzurlu . otel temizlik anlamında çok iyi. kahvaltı süper. odaların epsini tatil sonunda ezdirdiler hepsi çok güzel ister ailenizle ister eğlenmek için gelin odalarda eksik yok. ihtiyacınızı anında karşılıyorlar. mağra odada kaldım mümkemmel dizayn edilmiş.
erbil
3 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
Hüseyin
17 jul 2021
Hüseyin
1 nacht verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
13 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cool cave experience
It's a nice hotel which is a real cave. Breakfast was great and hosts are really helpful
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Oksan
Reisde met familie
12 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Oksan
1 nacht verbleven in oktober 2020
10/10 – Uitstekend
Bayram
Reisde met familie
31 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bayram
2 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
alper
Reisde met familie
10 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
alper
3 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Satoko
Reisde met familie
19 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Satoko
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
CesarRosario, Dominican Republic
Reisde met partner, Reisde met familie
11 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is great!!!!
The staff is really helpful and willing to make your stay memorable. The owner makes sure you get the most out of your visit and it is located in a quiet area of the town.
It is close to the air ballons launching site and walking distance to some restaurants.
We highly ecommend it.
CesarRosario
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Arif
21 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Memnuniyet
Gayet memnun ayrıldık. Tek gece konakladık. Akşam yemeği ve kahvaltı çok iyiydi. Kahvaltı daha iyiydi. Personel ise doğal davranışları ile bizde ayrı bi iz bıraktı. Feyzullah personel hanımefendiler in doğal tavırları sıcak bir ortama neden oluyor. Bu doğal halleri huzurlu hissettiriyor..
Arif
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Selahattin
Reisde met familie
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles perfekt
Riesen große Zimmer mir eigenem Spa Bereich!
Einfach herrlich!
Selahattin
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Eser, Avanos
Reisde met familie
27 sep 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Nette Personal ist mit uns sehr Gastfreundschaftlich und Hilfsbereit umgegangen. Unsere Wünsche wurden immer umgesetzt. Wir wurden immer gefragt ob wir noch offene Wünsche haben. Frühstück täglich frisch serviert. Ein tolles Höhlenhotel. Lob an das ganze Team.
Eser
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
27 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
First time in a cave, wonderful experience but the beds are so hard... shower was amazing, breakfast was great each morning, plenty to eat. The owner organized our horseback riding and Green Tour, pick up and returns for both. Great hospitality.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
27 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique style. Very special experience. The room is spacious. Like the balcony, can enjoy the balloons in the sky. Very nice view. Staff is friendly and helpful. Recommend!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
조식이 매우 맛있고 케이브에서 특별한 경험을 할 수 있습니다. 또한 벌룬을 호텔에서 매우 잘 볼 수 있습니다.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
SOOHYUN
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent~~
케이브 호텔에서 즐거운 경험 했어요. 직원들 친절하고 특히 조식 최고에요. 레스토랑에서 두번 식사했는데 정말 맛있습니다. Our family had a interesting experience in this cave hotel. Staffs are very kind and free breakfast was excellent. We had dinner twice at the restaurant, so delicious!!
SOOHYUN
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Fakhria
11 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great breakfast, very clean and friendly staff
The location a little far from restaurants and shops, the hotel it self was comfy and inviting
I enjoyed my stay in this place. One of the staff called Ali, he was helpful and very friendly. I must say great breakfast and food at the restaurant was delicious and reasonably priced. I enjoyed my stay in this hotel.
Fakhria
2 nachten verbleven in augustus 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
1 sep 2019
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
좋은점:
1. 청소 해 주시는 housekeeper 분들이 영어를 못했지만, 그들의 언어로 충분히 나를 도와주려 노력하여서 좋았습니다.
2. king cave room은 매우 크고 만족스러웠습니다.
3. 조식이 훌륭한 편입니다.
4. 각국의 언어별 카파도키아 안내서를 리셉션에서 대여 할 수 있습니다.
나쁜점:
1. 일반룸은 가성비는 좋지 않고, 직원은 100유로를 추가하고 룸 업그레이드를 제안하였습니다.
2. hotel manager에게 친절을 기대하지 마십시오.
3. Cave room 특성상 조금 습합니다.