Geheel appartement

Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth

Fotogalerie voor Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth

Een berghut met een grote boom op de voorgrond, een trampoline en een eethoek.
Een woonkamer met een grijze bank, een houten kast, een flatscreen televisie en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een moderne keuken met een eethoek, houten meubels en grote ramen.
Een huis met een schommel, een boom en uitzicht op bergen.
Een overdekt terras met een tafel, stoelen en een bloevas.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth

  • Dit appartement heeft een groot balkon en een prachtig uitzicht op onze bergen. Ruimte is voor 2-4 personen, gezellig, zonnig en voorzien van alle comfort., een plaats in de carpot is voor jou gereserveerd. De keuken is zeer goed uitgerust.(Koelkast, fornuisoven etc.)  Skikamer, skischoendroger in onze garage. Er zijn glijbanen en glijbanen voor de lol in de sneeuw op de heuvel vlakbij het huis. Een slaapkamer voor 2 personen, en mocht een slaapgelegenheid nodig zijn, dan kunnen we de bank omzetten naar een tweepersoonsbed!

    Welkom bij het huis Margreth!Geniet van onze prachtige regio, wij zullen persoonlijk voor je zorgen. Ons huis is rustig maar centraal, met een prachtig uitzicht op onze bergen. Alle appartementen zijn bekroond met "Edel in Vorarlberg" met 3 Edelweiss en garanderen een perfecte en comfortabele uitrusting met extra uitrusting. Hoofdhuis zonder balkonWhg Kanisfluh -Holenke 4-6 personenWhg Mittagagsfluh - Klippern 4-5 personenAnbau met balkon Whg Üntschenspitze 2-4 personen Whg Diedamskopf 2-5 personen Whg Lug 2-5 personenWhg Fluh 4-6 personsAlle appartementen zijn zonder board en hebben W lan. Onze bergvogelhut op 1100 m voor 6-9 pers. wordt alleen in de zomer verhuurd Self-catering, zeer goede faciliteiten, toegang met de auto ongeveer 10 minuten, met een prachtig uitzicht op de bergen. Een parkeerplaats is voor u gereserveerd in onze carport. Dieren op aanvraag. Kinderspeelplaats met trampoline en schommels in de tuin om te spelen rond ons huis, en een barbecue in het groen, we wonen niet op de hoofdweg. Op 5 minuten lopen vindt u: supermarkt, bank, postkantoor en restaurants. Bregenzerwaldcard: bij een verblijf van 3 nachten of meer kunt u gratis gebruikmaken van alle kabelbanen, zwembaden en bussen in de regio. We kijken uit naar uw vragen, ook graag per telefoon of e-mail. Wij verwelkomen u persoonlijk en zorgen persoonlijk voor informatie over uw vragen en verwelkomen u graag als onze gasten in ons huis. We beantwoorden alle vragen graag en snel.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Au. Skiresort Damüls-Mellau-Fashina en Skigebied Lech-Oberlech-Zürs zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Damüls Speeltuin en Bregenzerwald Spoorweg zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Au
Meer appartementen in Au
Kaart
Au, Vorarlberg

In de buurt

  • Een met sneeuw bedekte berglodge met een kerktoren en verlichte ramen.
    Skiresort Damüls-Mellau-Fashina
    5 min. rijden - 7.3 km
  • Een besneeerd berglandschap met een heldere hemel en de zon die erdoor schijnt.
    Skigebied Lech-Oberlech-Zürs
    29 min. rijden - 34.4 km
  • Bregenzerwald Kaasroute
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Barockbaumeister Museum
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Diedamskopf-skiresort
    4 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Bezau - 14 min. rijden
  • Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Taube Bizau
    11 min. rijden
  • Berghaus Kanisfluh
    7 min. rijden
  • Biohotel Schwanen
    11 min. rijden
  • Fischteich Mellau
    3 min. rijden
  • Naze's Hus Hotel Mellau
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment Üntschenspitze - Gästehaus Margreth?

Dit appartement in Au ligt op 1,6 km van Bregenzerwald Kaasroute en op 2,6 km van Diedamskopf-skiresort. Ook Diedamskopf en Skiresort Damüls-Mellau-Fashina liggen op 10 km afstand.