The Beach House bevindt zich in Central, een wijk in Ocean City, en ligt vlak bij het strand. Ocean City Boardwalk en Atlantic City Boardwalk zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Atlantic City Beach verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Boardwalk Hall of kies voor een avondje uit bij Bader Field. Bekijk onze reisgids voor Ocean City
Atlantic City, New Jersey (ACY-Internationale luchthaven Atlantic City) - 24 min. rijden
Restaurants
Manco & Manco Pizza
5 min. wandelen
Ocean City Coffee Company
5 min. wandelen
Swell Cafe
5 min. wandelen
Holiday Coffee
2 min. wandelen
Varsity Inn
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Beach House
Dit aparthotel beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad. Elk aparthotel is voorzien van een televisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een gemeubileerd balkon en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
The Beach House heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en gratis toiletartikelen. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.
In dit aparthotel in Ocean City is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
8 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een toegangscode.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 200 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 200 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 15 september
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Beach House Aparthotel
The Beach House Ocean City
The Beach House Aparthotel Ocean City
Veelgestelde vragen
Beschikt The Beach House over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij The Beach House?
Vandaag, 1 mei 2026, kost een verblijf bij The Beach House van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2026 min. € 356, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Beach House?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 200 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij The Beach House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij The Beach House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Beach House?
Dit aparthotel ligt in Central, op 5 minuten wandelen van Haunted Golf en Ocean City Boardwalk. Ook Shriver's Salt Water Taffy & Fudge en OC Waterpark liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Beach House
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 28 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 28 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 28 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 28 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 28 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Claudinette
Reisde met familie
10 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family Friendly, excellent location, only upgraded the breakfast menu!!
Claudinette
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
jeffrey
7 sep 2025
Great location
jeffrey
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Claus Lykke
14 jul 2025
Negatief: Comfort kamer
Claus Lykke
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Fran zabala
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fran zabala
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ruth, Norristonw
4 sep 2024
Ruth
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Hawazin
Reisde met familie en kleine kinderen
21 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very close to the Boardwalk and beach, the unit is well distributed and had all the amenities for our stay.
Hawazin
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Amaly
Reisde met familie
7 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking is a bit of a strategic nightmare if you have a wider car but the fact that it’s available was a god send also the property manager is an absolute doll and so helpful. He was always a swift and clear communicator and great whenever we had any issues (there weren’t many) the one downside is the bathroom. It has a barn door and as such the door never is fully closed and you could easily reach your hand through the gap and open the latch. Wasn’t a big deal for me especially because the shower was so amazing I felt it was fine but the other members of my party were fixated on the door the whole weekend because they felt they didn’t get enough privacy lol. I think it’s beyond worth it but if your a shy user you might want to proceed with caution
Amaly
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Kristin
6 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Kristin
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ashley
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
4 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking was a bit of a hassle if you travel with more than one vehicle, but other than that we loved this place!!
Ashley
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Floridalma
Reisde met een groep
29 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Being able to give instruction to know where the pool is located to be ablet to have access to it as well.
Floridalma
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
LINDA, BRONX
Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid
I liked the balcony. room accommodations. Bathroom.
LINDA
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Cliff
11 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
good spot
Cliff
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Nicole
Reisde met familie
8 jul 2024
It was perfect location. It Seemed as tho they just cleaned surface level. The bunk beds had 1 pillow without a pillow sheet on it, a sheet, and a wool blanket that was not comfortable and old. I had to
By a comforter to be able to Sleep comfortably. The one day it rained and the one window was leaking the room had so much water in it. They also didn’t tell me
I Need to bring certain things such as hand soap, paper towels, trashbags. Also the light on the porch stays on all night but no curtains in the room so it can keep you up.
Nicole
4 nachten verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Esteban
4 jul 2024
Esteban
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
David
Reisde met familie
20 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Near our favorite spots and less than a block from the boardwalk.
David
2 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Bart
31 mei 2024
Bart
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Debra
Reisde met een groep, Reisde met familie
28 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the fact that everything was remodeled. Not crazy about barn door on bathroom just because of privacy reasons. It looks attractive. Slow drain in shower . Overall very nice place .
Debra
2 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Brianna
Reisde met een groep, Reisde met familie
2 jan 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for a beach week! Clean property but definitely a tight squeeze for 14 adults. If you need information call the number rather then message on the app!
Brianna
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Steve
12 sep 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Steve
2 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Carlos
9 sep 2023
Nice and clean
Carlos
2 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Aneesah
Reisde met familie
7 sep 2023
Negatief: Voorzieningen
So they should tell you you get up to six beach tags with the rental. There is no parking, you have to pay street parking from 9am-12 midnight or use lots that cost $25. You cannot beat the location as it is two blocks from the boardwalk and beach.
The apartment itself was very bare basics, need a thorough cleaning, and wa s good for a night but I would not want to stay long. They need a new couch better bathroom door and there is not where to sit anything in the shower and it’s not for older folks no handle my mom almost fell.
The hallway steps smell like dirty animals and the folks down below us had 4 dogs who barked all night. tV in two bedrooms and the living room and central Air was nice. Be aware of steps if you have a 200 unit.
Aneesah
10/10 – Uitstekend
Cori
Reisde met familie
20 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Last minute family vacation
This was a last minute family trip and all I can say it that we were pleasantly surprised at the cleanliness of the place. It was renovated very nicely. The shower was really nice. There is plenty of room for a family of four, maybe a little more room than needing, but it was very nice to have the space and not be crammed in. Didn’t really take advantage of the mini kitchen, but if we stay there again and have more time to plan we would definitely plan accordingly. It is nice that you get access to the pool at the pavilion hotel next door. It is also nice how close it is to the boardwalk and beach.
Overall very pleased with our stay and the communication with the property manager Rebecca.
Cori
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Nilli
Reisde met een groep, Reisde met partner, Reisde met familie en kleine kinderen
3 jul 2023
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall, we’d stay here again.
Pros -
* location is excellent. Very close to beach and boardwalk
* communication was great with the property manager and she was helpful and flexible
*small but efficient and can sleep a lot of people
* love the porch
Cons -
*appeared clean but floors were very dirty. They had been swept but weren’t really washed and our feet got dirty walking around
*one bathroom. The bathroom is big, clean and the rainfall shower is awesome. For 12 people, one bathroom is tough. However, we knew that going in
Overall, we’d stay again jusr based on the location and updated modern decor
Nilli
2 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Kristin
21 jun 2023
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Kristin
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met partner, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
15 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten