A beautiful, large vintage apartment in a corner Neo-classic building from 1928 in Exarchia.
Hosts up to 8 people in 3 bedroom, 1 study room with sofa bed and a large living-room. It also has 2 bathrooms, 2 balconies and a small terrace.
It’s a beautiful apartment suitable for a family, a group of friends or up to 3 couples +2. In the apartment you can find a fully equipped kitchen, two balconies, a comfortable living room and great energy. (AMA 668113)
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Woonruimtes
Woonkamer
Buiten
Balkon
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
3 Bedroom & Garden Athens
3+ Bedroom Apartment & Garden Athens
3+ Bedroom Apartment & Garden Apartment
3+ Bedroom Apartment & Garden Apartment Athens
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum, een wijk in Athene. Acropolis en Parthenon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Glyfada en Astir-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Olympisch Stadion Spyridon Louis. Bekijk onze reisgids voor Athene
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 32 min. rijden
Restaurants
Άμα Λάχει στης Νεφέλης
5 min. wandelen
Δέντρο του Καφέ
3 min. wandelen
Αφοι Ασημακόπουλοι
4 min. wandelen
Caracas
4 min. wandelen
Λόντζα της Γειτονιάς
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 3+ bedroom apartment & garden?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3+ bedroom apartment & garden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3+ bedroom apartment & garden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 3+ bedroom apartment & garden?
Dit appartement ligt in Stadscentrum, op 2 km afstand van Lycabettus-berg, Syntagma-plein en Ermou Street. Ook Acropolis en Parthenon liggen op 5 km afstand. Station Panepistimio ligt op 15 minuten wandelen en naar Saint George Station is het 15 minuten wandelen.